ילד בן 3 נהרג בתאונה בכביש החוף

4 כלי רכב התנגשו במחלף הסירה, סמוך להרצליה. אחיו של הילד שנהרג, בן שנה וחצי, במצב קשה. שאר בני המשפחה נפצעו קל-בינוני. הם פונו לביה"ח איכילוב שבת"א. כעבור שעות: קטע הכביש שנחסם נפתח לתנועה

תאונה קטלנית בכביש החוף: ילד בן 3 וחצי נהרג היום (חמישי) בתאונת דרכים בין ארבעה כלי רכב במחלף הסירה. שני הוריו ואחיו נפצעו בתאונה, והמשטרה חסמה את הכביש לתנועה למשך מספר שעות. המשפחה הייתה בדרכה חזרה מחופשה בצפון כאשר אירעה התאונה הקשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

צוותי מד"א ומתנדבים של איחוד הצלה הגיעו למקום והעניקו טיפול רפואי לפצועים: אמו של הילד ואחיו של הילד כבן שנה וחצי פונו לבית החולים איכילוב במצב קל עד בינוני, והאב פונה במצב קל.

בוחני אגף התנועה של המשטרה הגיעו למקום כדי לבדוק את נסיבות האירוע, והכביש נחסם לתנועה בין מחלף גלילות למחלף הסירה לכיוון דרום. סמוך לשעה 18:00 נפתחו מחדש שני נתיבים לתנועה.

4 כלי רכב היו מעורבים (דוברות איחוד הצלה סניף דרור)

מבית החולים איכילוב נמסר כי שאר הפצועים היו באותו הרכב יחד עם הילד שנהרג בתאונה. אסף אלימלך, מתנדב איחוד הצלה, סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בתאונה עם מעורבות ארבעה כלי רכב כשבאחד הרכבים היו בני משפחה שחזרו מטיול לרגל חופשה". 

עוברי אורח סיפרו לאלימלך כי אמבולנס פרטי פינה מהמקום את האב והבן השני שנפצע. "יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה הענקנו טיפול רפואי ראשוני גם לאמא".

הבוקר נהרג תושב לוד בן 65 מפגיעת משאית סמוך לגשר יבנה בכביש 4 לכיוון דרום. צוותים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בו מאמצי החייאה אך נאלצו לבסוף לקבוע את מותו.

בן 3 נהרג (תאונה, צומת הסירה, זירה, רכב)

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הנהג עצר את רכבו בשולי הדרך ויצא ממנו, ככל הנראה כדי לתקן תקלה. אז חלפה במקום משאית שפגעה בו ופצעה אותו אנושות. במשך דקות ארוכות נלחמו החובשים שהוזעקו למקום על חייו, אך ללא הועיל.