בן 8 נפל לבור במעלה אדומים וחולץ במצב בינוני

צוותי חילוץ והצלה איתרו אמש את הילד בן ה-8 ממעלה אדומים שנעדר למשך מספר שעות כשהוא לכוד בין שני קירות בבית ספר בעיר לאחר שככל הנראה הילד נפל בשעה שרכב על אופניו. הוא פונה לקבלת טיפול בביה"ח במצב בינוני

ככל הנראה הילד נפל מאופניו

הילד בן ה-8 שנעדר מאז שעות הצהריים במעלה אדומים אותר אמש (שלישי) בבור בחצר בית ספר בעיר. הוא פונה לביה"ח הדסה עין כרם עם חבלות בראשו כשהוא במצב בינוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול במהלך שעות הערב הוקפצה יחידת חילוץ מגילות של משטרת מחוז ש"י בסיוע מסוק משטרתי במטרה לאתר את הילד, תושב מעלה אדומים, שיצא מביתו בשעה 15:30 ומאז נעדר. למקום הוקפצו כוחות רבים וכן צוות איתור.

לאחר שעות ארוכות אותר לבסוף הילד בבית הספר יפה נוף בעיר לאחר שככל הנראה נפל בין שני קירות. צוותי החילוץ וההצלה הוציאו אותו מתוך הקירות שהם נלכד, העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ופינו אותו להמשך קבלת טיפול בבית החולים.

כוחות החילוץ במקום

חובש מד"א פיני כהן שהגיע למקום סיפר: "הייתי בחפ"ק החיפוש כאשר התקבל דיווח על איתור הילד שנעדר מזה מספר שעות. כשהגעתי אליו הוא היה בהכרה מעורפלת לאחר שככל הנראה נפל מגדר ונחבל בראשו. חילצנו אותו מהשטח בו היה תוך כדי טיפול רפואי ראשוני ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח כשמצבו מוגדר בינוני ויציב".