"להמשיך את המנגינה של אבי בעולם"

משפחתו של אבי גרינצויג ז"ל, שנפל במהלך הקרב בבית חאנון בצוק איתן, מבקשת כעת להקים יד לזכרו בעירו פתח תקווה. הערב היא תקיים אירוע התרמת כספים כדי להצליח בפרויקט. "הערב הזה נועד גם להמשיך את הדרך שלו", אמרה אחותו התאומה, ענבל

אבי וענבל גרינצויג (באדיבות המשפחה)

בשנה שעברה במהלך מבצע צוק איתן נפל סמ''ר אבי גרינצויג ז''ל, לוחם בחטיבת הנח''ל. כעת מנסה משפחתו לגייס כספים כדי להקים אנדרטה לזכרו בעירו פתח תקווה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך הקרב בבית חאנון הסתער גרינצויג ז"ל כדי לחלץ את חבריו הפצועים שהיו תחת אש. את אחד מהם הצליח להציל, ובפעם השנייה שחזר, הוא נורה ונהרג. הוא קיבל צל״ש של אלוף פיקוד הדרום על גבורתו.

ערב ההתרמה לאנדרטה להנצחתו ייערך הערב במועדון ה״ביטבוקס״ בעיר. בערב עצמו, שנערך ביום הולדתו של גרינצויג, יהיו מוזיקה, קריוקי אוכל ושתיה.
"אבי היה מוזיקאי, בן אדם שמח ומאושר שאוהב לנגן, גיטריסט בחסד", אמרה אחותו התאומה של גרינצויג, ענבל. "הערב הזה מטרתו לא רק להתרים, אלא גם לעשות שמח ולהמשיך את הדרך שלו. לא סתם הוא נערך ביום הולדתו של אבי. אנחנו רוצים להמשיך את החיוך, הצחוק והמנגינה שלו בעולם".

האנדרטה טרם קיבלה את היתר הבנייה הסופי מעיריית פתח תקווה. היא עברה את כלל האישורים הנדרשים ועכשיו מחכים לחותמת הסופית. האנדרטה תוקם ברחוב ברטונוב בעיר, בתוך גן ציבורי.