רה"מ בירך את הספורטאים: "62 מדליות - כבוד גדול"

ספורטאי הנבחרת לבעלי צרכים מיוחדים שבו מהמשחקים בארה"ב עם שורת הישגים ו-62 מדליות. רה"מ בנימין נתניהו לא החמיץ את ההזדמנות להיפגש עם חברי הנבחרת והודה להם באופן אישי: "כל אחת ואחד מכם ראויים להערכה עמוקה, קודם כל כי אתם אלופים ואלופות"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום (שני) עם נבחרת ספורטאי "ספיישל אולימפיקס", ששבו בשבוע שעבר מלוס אנג'לס עם 62 מדליות שבהן זכו חבריה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במפגש עם הספורטאים הביע נתניהו את תודתו ואת גאוותו מהישגיהם במשחקים שנערכו בארה"ב. "אני רוצה לברך אתכם מעומק לבי", אמר נתניהו. "כל עם ישראל ואזרחי המדינה גאים בכם. 62 מדליות - איזה הישג אדיר. כל אחת ואחד מכם ראויים להערכה עמוקה, קודם כל כי אתם אלופים ואלופות. אני מאוד מעריך את זה ואני מבקש להגיד לכם שהבאתם גאווה גדולה וכבוד גדול למדינת ישראל וגם לעצמכם".

"הבאתם כבוד גדול למדינה", נתניהו עם אחד (לע"מ)

לקראת סיום המפגש אמר ראש הממשלה לחברי הנבחרת כי הוא מצפה לראות אותם במשחקים שייערכו בשנה הבאה. "אני מבקש עכשיו שתזמינו אותי לפתיחת הספיישל אולימפיקס פה ב-2016, זה ייתן לי הזדמנות לראות אתכם פעם נוספת", ציין.

המפגש נערך בהשתתפות בכירים בעמותת ספיישל אולימפיקס, המקדמת את העיסוק בספורט בקרב בעלי צרכים מיוחדים. כיום פועלת העמותה ב-190 מדינות ברחבי העולם, ביניהן ישראל שהצטרפה לשורותיה בשנות ה-70. כיום רשומים בספיישל אולימפיקס כ-3,000 ספורטאים ישראלים.