חשוף, בעגלת סופר: כך הובל כלב בכביש ראשי. צפו

כלוא בעגלת סופר, על מנשא אופניים, הועמס כלב בג'יפ שנסע בכביש 443. נהגת שראתה אותו הזדעזעה, צילמה והגישה תלונה במשטרה על התעללות בבעלי חיים. "הוא מסכן את הכלב ואת הנוסעים", היא סיפרה לחדשות 2 Online. כך זה נראה

מראה חריג הבוקר (ג') בכביש 443 מירושלים לכיוון מערב. נהגת שנסעה על הכביש הבחינה ברכב גדול שמאחוריו מוחזק כלב על מנשא אופניים בתוך עגלת סופר הפוכה שכולאת אותו. לא ברור מדוע כך הוא הובל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"ראיתי את הג'יפ המפואר הזה ואת הכלב ליד מחנה עופר ולא האמנתי", סיפרה לחדשות 2 Online הילה ידידיה (28), שתיעדה את המראה הקשה. "האטתי ואז ראיתי עד כמה זה לא תקין וצילמתי אותו, גם את הנהג".

לדבריה, הוא הנהג נסע במהירות של יותר מ-100 קמ"ש כשהוא מסכן את הכלב ואת שאר משתמשי הדרך. "אם אני או מישהו אחר היה בולם, הכלב יכול היה להיפגע בתאונה, וגם אחרים", הוסיפה.

"זו התעללות" (הילה ידידיה)

ידידיה לא היססה, וניגשה עם התמונות לתחנת משטרת מוריה, שם התלוננה על התעללות בבעלי חיים. השוטרים אמרו לה כי התיק הועבר למשטרת מודיעין. עד ראייה נוסף ציין כי הנהג נצפה היום גם בשכונת "בית וגן" בירושלים.

"אני חושבת שזה מזעזע ושזה דבר שאסור לעבור עליו לסדר היום", אמרה ידידיה. "יש יותר מדי מקרים של התעללות וצריך לתת את הדין ולקנוס אותו בצורה הכי חמורה שיש".

דימה, עד ראייה שצילם את הכלב הוסיף: "ראיתי את הרכב הזה יוצא מאזור קיסריה לכביש החוף והוא פנה. זה כמו לשים בנאדם בכלוב מבחינתי, זה נראה נורא, בהתחלה לא הבנתי מה זה, רק אחר כך הבנתי שזה כלב כלוא בכלוב ועוד בחום כזה, בלי מים בכלל".

בעמותת אור ירוק, אליהם הגיע דיווח על המקרה מסרו כי "מעבר להתעללות בבעל חיים וההסעה שמסכנת את החיים שלו, מדובר בהסעה שעלולה לסכן את שאר משתמשי הדרך כמו רוכבי אופנועים ומכוניות. הכלב שמוסע באופן ארעי ולא בטוח, עלול ליפול במהלך נסיעה ולגרום לתאונה קשה ולפגיעה בחיי אדם".

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני