מזל טוב: חגי פליסיאן התחתן

פחות משנתיים לאחר ששוחרר מבית הסוהר וכתב האישום נגדו בגין הרצח בברנוער בוטל, חגי פליסיאן נישא הערב לספיר בטקס בבית הכנסת תל ברוך בתל אביב. "מהיום הראשון האמנתי שתפרו לו תיק", אמר אבי הכלה. עורך דינו משה יוחאי: "מהיום הראשון האמנתי בחפותו"

חגי פליסיאן נישא לבחירת לבו

לפני פחות משנתיים נעצר חגי פליסיאן והוגש נגדו כתב אישום בגין הרצח במועדון הברנוער בתל אביב ב-2009. במשך חודשים רבים היה עצור, אך בעקבות מידע חדש ממנו עלה כי עד המדינה בדה חלקים מעדותו, בוטל כתב האישום נגד פליסיאן והוא שוחרר לביתו. הערב (רביעי) השלים פליסיאן את המהפך בחייו כשנישא לספיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עשרות בני משפחה הגיעו לבית הכנסת תל ברוך בתל אביב. "בורא עולם הוא כל יכול", אמר פליסיאן בחיוך לחדשות 2 כשנשאל האם האמין שהיום הזה יגיע. הכלה, ספיר, התאהבה בפליסיאן עוד כשהיה במאסר.

לאחר שהשתחרר שמרו השניים על קשר הרחק מעיני המצלמות והחברים ולמעשה - רק כשבוע לפני החתונה בישרו למקורביהם על האירוע. אחרי שהשתחרר מהכלא חזר פליסיאן בתשובה ובשנה האחרונה למד בישיבה בצפת.

"ככל שעיינתי בחומרי החקירה ידעתי שהוא חף מפשע ואני שמח שבסופו של דבר הוא מקים בית בישראל עם בחירת לבו", אמר עורך דינו של פליסיאן, משה יוחאי.

גם הורי הכלה היו נרגשים מאוד מהמאורע המשמח. אביה של ספיר נשאל האם ידע על עברו של חגי ומה דעתו על החתונה ואמר: "אם הייתי מרגיש טיפה לא טוב, לא הייתי נותן את ידה של בתי. המשטרה והפרקליטות סתם תפרו לו תיק, אני יודע שבתי בידיים טובות".