שיפור במצבו של בן ה-4 שנפצע בפיגוע בכפר דומא: "אחמד התעורר ומתקשר עם הסביבה"

אחמד דוואבשה (4) שנפצע קשה מאוד בפיגוע הטרור היהודי בכפר דומא בשבוע שעבר פקח את עיניו בביה"ח שיבא וכעת הוא מתקשר עם בני משפחתו. הרופאים מבהירים כי למרות השיפור, עדיין נשקפת סכנה לחייו

זירת הפיגוע בכפר דומא

הרופאים בבית החולים "שיבא" העירו היום (שישי) אחמד דוואבשה, הילד הפלסטיני בן ה-4 שנפצע קשה מאוד בפיגוע הטרור בשבוע שעבר בכפר דומא בשומרון. מזה שבוע דוואבשה מאושפז במחלקה לטיפול נמרץ ילדים בבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מבית החולים נמסר כי בן ה-4 פקח את עיניו ומתקשר עם סביבתו. יחד עם זאת, מצבו מוסיף להיות קשה עקב חומרת הכוויות מהן הוא סובל. הרופאים הבהירו כי דוואבשה עדיין לא יצא מכלל סכנה. בבית החולים מאושפזת גם אמו של דוואבשה במצב קשה. אביו מאושפז אף הוא במצב קשה בבית החולים סורוקה בבאר שבע.

מאז סוף השבוע שעבר חוקרים שירות הביטחון הכללי, משטרה וכוחות הכיבוי את האירוע שבו נפגעו ארבעת בני המשפחה. אחד מהם - תינוק בן שנה וחצי בשם עלי - נספה. במקום רוססו כתובות נאצה.

התינוק עלי שנספה על רקע הבית המפויח

על פי החשד, מתנחלים השליכו בקבוקי תבערה לעבר בית בכפר דומא דרומית לשכם, גרמו למותו של התינוק ולפציעת בני משפחתו. בני המשפחה פונו תחילה על ידי הסהר האדום אך בעקבות מצבם מסוק צבאי פינה את האב לסורוקה ואת האם והילד לתל השומר.