עוד פוסט מרגש סחף אזרחים: "לא מפסיקים להגיע"‎

פוסט שתפס תאוצה ברשת החברתית גרם לרבים לצאת מבתיהם כדי לשמח חתן וכלה שבשל נסיבות משפחתיות הגיעו לחתונתם אורחים ספורים בלבד. אמו של החתן: "כשבאתי לאולם חשכו עיניי". אחד האורחים: "בסביבות 22:00 היו פה 30-40 איש, שעה אחרי זה הגיעו יותר מ-100"

החתן והכלה (אודי סאסי)

"חברים עזרה דחופה! ברגע זה יש אירוע בנתניה... אין אורחים... בבקשה תתלבשו, תעשו שמח לזוג צעיר" - המילים הללו, כך מתברר, שפורסמו בפוסט בפייסבוק ושותפו על ידי רבים - הביאו למחווה יפה מצד יותר עשרות גולשים שהסיפור נגע לליבם והחליטו לבוא הערב (חמישי) לחתונה של בני זוג שהם כלל לא מכירים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אודי סאסי, תושב העיר, החליט שלא להישאר אדיש לבקשה המרגשת ואף שיתף אותה בקרב חבריו בפייסבוק. הוא התלבש, שם כסף במעטפה, והגיע לאולם. "בסביבות 22:00 היו פה 30-40 איש", סיפר לחדשות 2 Online. "שעה אחרי זה הגיעו כבר 100".

"ב-22:00 היו 30-40 איש" (אודי סאסי)

הפוסט שהופץ

האורחים סיפרו כי לשני בני הזוג נסיבות משפחתיות שבעטיין לא הגיעו קרובי משפחה רבים לאירוע המשמח. "כשבאתי לאולם חשכו עיניי", אמרה אמו המאמצת של החתן לחדשות 2 Online. "כמה מעט אנשים הגיעו". לאחר מכן, כך לדבריה, החלו רבים לזרום אל המקום. "הם מגיעים ומגיעים, לא מפסיקים להגיע".‎

עוקץ בחופה?

מוקדם יותר היום פורסם דבר סערה שהתחוללה בעקבות פוסט דומה בפייסבוק, שרמז על כך שהזמנה המונית לחתונה הייתה ניסיון לגרוף רווח. בעקבות השיתופים והשמועות ברשת נוצר משבר ביחסי החתן והכלה, שהתחתנו רק בתחילת השבוע. בשיחה עם חדשות 2 Online הכחיש החתן את הטענות: "לא עקצתי אף אחד בחתונה".

ביום ראשון פורסם הפוסט שקרא להמונים להגיע לחתונה, לאחר שרק 30 מוזמנים הופיעו אליה. "הכלה איבדה בשנתיים האחרונות את שני הוריה", נכתב בליל הכלולות. "אביה נפטר לפני כחודש ועכשיו אין שם אף אחד חוץ מכמה מבני משפחה. לא צריך מתנה, לא צריך כסף. רק לבוא למלא את האולם, לקיים מצווה ולשמח חתן וכלה".