החתונה שריגשה רבים תסתיים בגט?

בשיחה עם חדשות 2 Online הדף ליאור סולומון את הטענות לפיהן ההזמנה לחתונתו בפייסבוק בתחילת השבוע הייתה מתוכננת וסיפר כי בעקבות הדברים הוא ורעייתו אנט עלולים להיפרד. "לא ביקשתי לא כסף ולא עזרה", אמר החתן

בני הזוג אנט וליאור סולומון מגיבים היום (חמישי) לסערה שהתחוללה בעקבות פוסט בפייסבוק, שרומז על כך שההזמנה ההמונית לחתונתם הייתה ניסיון לגרוף רווח. בעקבות השיתופים והשמועות ברשת נוצר משבר ביחסי השניים, שהתחתנו רק בתחילת השבוע. בשיחה עם חדשות 2 Online מכחיש החתן את הטענות: "לא עקצתי אף אחד בחתונה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

ביום ראשון פורסם הפוסט שקרא להמונים להגיע לחתונה, לאחר שרק 30 מוזמנים הופיעו אליה. "הכלה איבדה בשנתיים האחרונות את שני הוריה", נכתב בליל הכלולות. "אביה נפטר לפני כחודש ועכשיו אין שם אף אחד חוץ מכמה מבני משפחה. לא צריך מתנה, לא צריך כסף. רק לבוא למלא את האולם, לקיים מצווה ולשמח חתן וכלה".

ישראלים רבים נענו לקריאה והגיעו לאולם שבשפלה כדי לשמח את החתן והכלה. בין היתר נחשפו לסיפור גם אמנים וזמרים שהגיעו להופיע באירוע בהם גם הראל מויאל, רגב הוד ומאור אדרי. האורחים הרבים גם השאירו במקום לא מעט צ'קים, מתנת חתונה.

הסיפור סחף וריגש את הגולשים, עד שפוסט חדש עלה והופץ במהירות. כותב הסטטוס סיפר שהחתן נתן לו בעבר צ'קים שחזרו, וטען כי הוא סבור שגם החתונה הייתה "עוקץ".

צפו בריאיון עם אנט סולומון (חדשות 2)

גרסת הכלה: "קיבלתי את הפאדיחות והבושות"

החתן הודף בתוקף את דבריו של כותב הפוסט. "לא ביקשתי מאף אחד שיגיע", אמר. לא ביקשתי לא כסף, לא עזרה ולא כלום".

לדבריו, בינו ובין כותב הפוסט שהאשים אותו בעוקץ מתנהל סכסוך עסקי. "קניתי ממנו סחורה וחזרו לי הצ'קים", ציין סולומון. "יש לי עבר לא שגרתי. אחים שלי וכולם יודעים מה העבר שלי. הייתי עצמאי וסגרו לי את העסק. אני עולה עכשיו לדרך חדשה. אם עכשיו אנשים מפיצים דברים, אין לי מה להגיד".

גם אנט מכחישה את הטענות ומספרת כי בעקבות הסערה נוצר קרע בזוגיות. "אני מכירה אותו ארבעה חודשים, לא ידעתי אם הוא חייב לא חייב", ציינה בשיחה עם חדשות 2 Online. "הופתעתי. קיבלתי את כל הפאדיחות והבושות. גיליתי את זה דרך הפייסבוק".

"הוא אמר שהוא מצטער שזה מהעבר שלו, אז אמרתי לו שיותר מעניין שהוא יחזיר לאנשים כספים", הוסיפה אנט. "לצערי הרב, זה כואב לי לשמוע את הדברים האלו כי אני פשוט מדוכאת מהדברים האלו, זה בושות למשפחה שלי. אנחנו באנו ממקום ישר ממקום נקי. אם הוא לא יחזיר את הכסף הוא ימצא את עצמו זרוק בחוץ".