נתניה: בן שנתיים נמצא ישן בגן ציבורי

עוברת אורח בנתניה הבחינה בשעות הלילה בפעוט כבן שנתיים שישן לבדו בגן ציבורי בטיילת. היא הזעיקה את המשטרה שהעבירה אותו לטיפול גורמי הרווחה. רק בשעות הבוקר המאוחרות הבחינו ההורים כי בנם נעדר. מדובר במשפחה בת 12 נפשות מירושלים. הוריו של הפעוט נחקרים כעת במשטרה בחשד להזנחת קטין

אילוסטרציה (חדשות 2)

שוטרי תחנת נתניה הוזעקו הלילה (חמישי) לגן ציבורי בטיילת בעיר לאחר שעוברת אורח הבחינה בפעוט בן שנתיים שישן לבדו במקום. רק סמוך לשעה 10:30 הבוקר הצליחה המשטרה לאתר את הוריו של הפעוט, והם נחקרים כעת בחשד להזנחת קטין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במהלך הלילה והבוקר ערכו השוטרים סריקות וגבו עדויות בבתים הסמוכים למקום הימצאו של הפעוט בניסיון להתחקות אחר הוריו. מעיריית נתניה נמסר כי מיד עם קבלת הדיווח מהמשטרה, הועבר הפעוט לטיפול רשויות הרווחה. "הפעוט מטופל ברגישות ובמסירות על ידי הגורמים המקצועיים", נמסר מהעירייה.

בשעות הבוקר המאוחרות התקבלה קריאה במוקד 100 של אם שדיווחה כי בנה הפעוט נעדר. מדובר במשפחה מירושלים עם 10 ילדים שהגיעו להתארח בנתניה. המשטרה עירבה את גורמי הרווחה.

מתחקור האירוע עולה כי אתמול החליטו בני המשפחה ללכת לים והתפצלו, כך שכל הורה לקח עמו 5 ילדים. הפעוט ככל הנראה נשכח במקום ורק בשעות הבוקר, לאחר שהתעוררו משנתם, גילו כי בנם נעדר.