"התגלגלתי לכביש, מיד הבנו שזה בקבוק תבערה"

בקבוק תבערה שהושלך אמש לעבר רכב ישראלי ליד בית חנינא פצע שלושה. שניים נפצעו קל וענבר אזרק, שנסעה עם בעלה, חטפה את בקבוק התבערה היישר על רגליה. היא סובלת מכוויות קשות. בריאיון ל"שש" עם רינה מצליח היא שחזרה את שאירע

יממה לאחר שנפצעה בינוני מפגיעת בקבוק תבערה ברכבה, מתארת היום (שלישי) ענבר אזרק את רגעי האימה. "שמענו בום מאוד גדול והרכב התמלא באש. בעלי צעק לי לצאת החוצה מהר. פתחתי את הדלת, ניסיתי לצאת אבל הייתי חגורה אז לקח לי כמה שניות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ענבר פונתה לבית החולים לאחר שבקבוק התבערה פגע ברכב שבו נסעה עם בעלה בצפון ירושלים, סמוך למחלף בן ציון. הוא ואדם נוסף נפצעו קל. "התגלגלתי מהאוטו לכביש ובעלי בא וכיבה את החצאית שלי שעוד הייתה בוערת", היא מתארת.

זירת האירוע אמש בצפון ירושלים
 

"שכבנו שם על הכביש וקראנו לעזרה כשאנשים מופלאים שהיו שם באו לעזור לנו. מיד הבנו שזה בקבוק תבערה וזה היה מבהיל מאוד. שכבתי על הכביש ושחשבתי לעצמי שאני לא מצליחה להכיל את מה שקורה פה עכשיו, את הכאב ואת העובדה שאני חלק מפיגוע טרור".

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע לבקר את ענבר בבית החולים והבהיר כי ינהג באפס סובלנות לטרור ."טרור הוא טרור הוא טרור ולא משנה מאיפה הוא בא, אנחנו מגנים אותו ונלחמים בו באותה מידה", הבהיר נתניהו. "לפני ימים אחדים הקהילה הבינלאומית הצטרפה אלי לגינוי הטרור שכוון נגד הערבים ואני מצפה שהם יצטרפו נגד אותו טרור המופנה כלפי יהודים, אך אני עדיין מחכה".