יעקב אחימאיר: "למה עליי לדעת עם מי אתם מבלים במיטה?"

על רקע יציאתם מהארון של ח"כ איציק שמולי ועיתונאית רשות השידור קרן נויבך, כתב המגיש הוותיק פוסט בפייסבוק שבו הביע את תמיהתו - ועורר דיון סוער. לחדשות 2 Online הוא אמר: "אין לי בעיה עם הומוסקסואלים או לסביות, אבל זה לא צריך לעניין אותי"

הפוסט שפרסם אחימאיר (צילום מסך)

"ח"כ איציק שמולי 'יצא מן הארון'. קרן נויבך 'יצאה מן הארון'. והם מודיעים על כך ברבים. אני מבקש סליחה מן השניים הנ"ל: אבל מדוע אתם חושבים שעליי ועל עוד כמה, לדעת עם מי אתם מבלים בחדר המיטות?" - את הדברים הללו כתב הערב (שני) העיתונאי הוותיק יעקב אחימאיר בעמוד הפייסבוק שלו - וגרר דיון. בשיחה עם חדשות 2 Online הוא הסביר: "שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה במסגרת החוק, אבל זה לא צריך לעניין אותי".

"לא ידעתי שהוא הומוסקסואל". שמולי (יח"צ)

"לא שופט אם היא לסבית". נויבך (עודד קרני)

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחימאיר המשיך וניסה להבהיר את דבריו: "אין לי בעיה עם הומוסקסואלים או לסביות. אני לא מניף דגלים בשביל זה. זה מתבסס על העניין המיני. לא ידעתי שאיציק שמולי הוא הומוסקסואל, זה בכלל לא שייך לעניין. אני אומר שביתו של אדם הוא מבצרו וכל אחד יעשה מה שהוא רוצה. מעניין אותי איך אתה מתנהג או מה אתה עושה?".

אחימאיר, שקרן נויבך היא קולגה שלו, מדגיש כי המסר לא כוון נגדה: "אני יכול להגיד מה שאני חושב. אני מכיר את קרן נויבך, אני לא שופט אותה אם היא לסבית או לא".

בתגובה על הדברים, הגיבו כמה מחבריו של העיתונאי . חלקם תקפו אותו: "קרן נויבך ואיציק שמולי לא יצאו מהארון סתם כי בא להם לשתף למי הם נמשכים, אלא כדי לעזור לאחרים בתקופה הזאת". גולשת אחרת הוסיפה: "יעקב יקר, המשפט הזה שלך מעיד קצת על בורות. להיות הומו או לסבית זה קצת יותר מאשר מה הם עושים בחדר המיטות שלהם".

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני