2 צעירים נהרגו בתאונת דרכים בדרום

שבעה בני אדם נפצעו בתאונה דרומית למצפה רמון, ומותם של שניים מהם נקבע בזירה. מסוק מד"א הוזעק לטיפול בפצועים, שמצבם של שניים מהם מוגדר קשה. הכביש נחסם לתנועה לשני הכיוונים, ונסיבות התאונה נחקרות. נהג אחד מכלי הרכב: "המכונית השנייה חצתה קו הפרדה"

תאונת דרכים קטלנית בין מצפה רמון לאילת: שני כלי רכב התנגשו הערב (שני), מסיבה שאינה ברורה בשלב זה, בכביש 40 בדרום. ממד"א נמסר כי שבעה בני אדם נפגעו בתאונה, ומותם של שניים מהם נקבע במקום. המשטרה החלה בחקירת התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התאונה אירעה סמוך לשעה 18:50 באזור מעלה עצמאות, בקטע כביש ללא מעקה הפרדה, ונוסעי המכוניות נלכדו ברכב. ברכב אחד נסעו ארבעה צעירים, וברכב השני - בני משפחה אחת. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו טיפול לנפגעים בזירה, ונאלצו לקבוע את מותם של שניים מהם - שני צעירים בשנות ה-20 לחייהם, שנלכדו ברכב הבוער.

מסוק של מד"א הוזנק לטיפול ביתר הפצועים: אישה בת 60 במצב קשה, אישה בת 34 במצב קשה אך בהכרה עם פגיעה רב מערכתית וגבר בן 65 במצב בינוני. שני צעירים נוספים בשנות ה-20 לחייהם נפצעו קל.

הפצועים פונו במסוק לסורוקה (דוברות מד"א)

אב המשפחה: הצעירים חצו קו הפרדה לבן

על פי עדות ראשונית של אב המשפחה שנהג בכלי הרכב שהיה מעורב בתאונה הקטלנית, הרכב שבו נסעו ארבעת הצעירים סטה מנתיבו וחצה קו הפרדה לבן, ופגע חזיתית ברכבו.

את הדברים אמר לעוברי אורח ולאנשי ההצלה שהגיעו למקום. המשטרה עוד חוקרת את נסיבות המקרה ואת טענותיו. המסוק פינה את הפצועים לבית החולים סורוקה. מהמשטרה נמסר כי הכביש נחסם לתנועה מצומת מנוחה לצומת מכתש רמון בשני הכיוונים.

ברק ויטנברג, עופר וינגרטן ואלכס בוהדנה, חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירה, סיפרו: "המראה היה קשה מאוד. ראינו שמדובר בתאונה בין שני כלי רכב. אחד הרכבים היה הפוך על הגג ועלה באש, בתוך הרכב נלכדו שני צעירים ומחוץ לרכבים היו חמישה פצועים נוספים, חלקם שכבו וחלקם התהלכו".

הם סיפרו כי שתי הנשים שנפצעו קשה "שכבו כשהן בהכרה מעורפלת וסבלו מפגיעות בראש ובגפיים". נוסף להן, גבר בשנות ה-60 לחייו היה בהכרה מלאה וסבל מפגיעת חזה ושני צעירים שחולצו מייד לאחר התאונה מהרכב הבוער היו בהכרה מלאה וסבלו מחבלות בבטן ובגב. ויטנברג סיכם ואמר: "התחושה הייתה קשה לדעת שברכב הבוער ישנם לכודים ולא ניתן היה להציל אותם. לאחר שהאש כובתה והיה ניתן להתקרב לרכב זיהינו בתוך הרכב שני צעירים כבני 20 ללא רוח חיים וקבענו את מותם במקום".