ריבלין ביקר את פצועי צוק איתן: "זכינו בכם"

הנשיא ביקר בבית החולים תל השומר ושוחח עם כמה מפצועי מבצע צוק איתן, שממשיכים בשיקום כדי לשוב לאיתנם. "הסערה שפקדה את כולנו שככה אבל אתם המשכתם במלחמה שאחרי המלחמה", אמר להם

ריבלין, היום בתל השומר (מארק ניימן/ לע"מ)

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, ביקר היום (שני) בבית החולים השיקומי של תל השומר, שם פגש את פצועי צה״ל המטופלים במחלקות השונות, ביניהם גם פצועי ״צוק איתן״.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"בכל דור ודור אנחנו עומדים על המשמרת עם הבנים הטובים ביותר שיש לנו, ובמשמרת של הדור הזה, זכינו בכם", אמר להם במהלך הביקור.

ריבלין שוחח עם עשרה מפצועי המבצע, השוהים בשיקום יום וממשיכים במאבק על השיבה לבריאות טובה. הנשיא שמע מהם על הפציעות השונות שחוו, על היחידות מהן הגיעו ועל הדרך שהם עוברים אל ההחלמה.

"הגעתי הנה כדי להיות קרוב אליכם בימים הקשים שפקדו אתכם ואת המדינה כולה", המשיך ריבלין. "הסערה שפקדה את כולנו שככה אבל אתם המשכתם במלחמה, המלחמה על החיים, על השגרה, המלחמה שאחרי המלחמה".

לאחר פגישתו עם פצועי "צוק איתן" המשיך הנשיא לביקור אישי אצל פצועים שעדיין מאושפזים בבית החולים. הנשיא ביקר בין יתר הפצועים המאושפזים, את סמ״ר אוהד בן ישי, שנפצע אנושות בראשו בקרב בסג׳עייה במהלך המבצע. ״אתה מוכיח שאפשר להשיג את הבלתי יאמן ואני כאן עבורך בכל שלב בדרך", אמר הנשיא.