שלושה הרוגים בתאונה קטלנית בצפון

רכב פרטי ומונית התנגשו חזיתית מסיבה שאינה ברורה סמוך לצומת סומך שבצפון. שלושה נוסעים נהרגו במקום, מצבם של שני פצועים נוספים מוגדר בינוני. נשלל החשד שמדובר בפגע וברח, בוחני התנועה פועלים בזירה

תאונת דרכים קטלנית בצפון: שלושה בני אדם נהרגו אחר הצהריים (ראשון) בהתנגשות חזיתית בין מונית לבין רכב פרטי באזור צומת סומך בכביש 70, סמוך לכניסה לעיר טמרה. תחילה עלה חשד כי משאית פגעה בשני כלי הרכב ונמלטה מהמקום, אך בהמשך נשללה במשטרה האפשרות כי מדובר בתאונת פגע וברח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו לזירת התאונה הקשה נאלצו לקבוע בשטח את מותם של שני נפגעים בשנות השלושים לחייהם. פצוע נוסף מת מפצעיו בדרכו לבית החולים. שני פצועים בינוני פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים רמב"ם בחיפה ופצוע באורח קשה פונה לבית החולים בנהריה.

פרמדיק מגן דוד אדום רועי פאר שהגיע לזירת התאונה סיפר כי מעוצמת הפגיעה הקשה נפגעו כל הנוסעים בשתי המכוניות. "כל יושבי הרכבים המעורבים נמצאו עם פגיעות משמעותיות", אמר.

(דוברת מד"א)

כוחות גדולים של משטרה ובוחני תנועה הגיעו למקום והחלו בחקירת נסיבות התאונה. מהמשטרה נמסר כי נבדקים מספר כיווני חקירה. בין היתר נבדק האם הגורם לתאונה היה מהירות מופרזת או אי שמירת מרחק. כביש 70 באזור התאונה נחסם לתנועה בשני הכיוונים.

"מדובר באחת הזירות הקשות ביותר שראיתי", תיאר ניצב משנה אילן מור מאגף התנועה במשטרה. "כעת אוספים ראיות מהזירה, כדי לקבוע מה הביא למרחק הרב שנוצר בין שתי המכוניות. ככל הנראה הסיבה לכך היא המהירויות הגבוהות בהן נסעו הנהגים".