בן 19 טבע למוות בכינרת

קבוצת נערים שקפצה למים מגשרון באחד מחפי הכינרת דיווחה למשטרה כי נער בן 19 נעדר. כוחות משטרה רבים בליווי צוללנים סרקו אחר הנער, תושב אזור ירושלים, ומשו אותו מהמים ללא רוח חיים

טרגדיה בכינרת: אמש (שבת) התקבלה קריאה למוקד 100 על היעדרות של צעיר מאזור ירושלים בחוף חורי שבכינרת. על פי הדיווח שנמסר למשטרה, מדובר בצעיר בן 19 שקפץ למים ולא יצא. לאחר כשעתיים של חיפושים בילווי צוללנים, נמצאה גופתו של הצעיר ונמשתה מהמים על ידי השיטור הימי. צוותי מד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירה ראשונית עולה כי הצעיר שהה יחד עם חבריו בחוף: הם שחו לרציף הסירות הסמוך ומשם החלו לקפוץ אל המים מעל גשרון במקום. מעדותם של הצעירים הנוספים עולה כי הצעיר קפץ למים ולא נראה מאז שנית.

היפושים אחר הצעיר, הערב (חאלד מסאלחה, יחידת הצוללנים)

צוותים של השיטור הימי בכינרת החלו בסריקות ביחד עם ניידות של תחנת טבריה - גם על קו החוף וגם בים. יחידת הצוללנים המשטרתית של המחוז הצפוני הוזעקה למקום, וכך גם מתנדבי יחידת חילוץ צוללים צפון. בסוף הסריקות כאמור נמצא הצעיר ללא רוח חיים.

בחודש מאי שני צעירים טבעו למוות בכינרת: חנא עקלא, צעיר בן 23 מנצרת, טבע למוות באגם לאחר שבילה עם חבריו בחוף לא מוכרז בכינרת. לאחר מספר שעות של חיפושים אותר הצעיר בעומק של כשלושה מטרים סמוך לחוף דגניה כשהוא ללא רוח חיים. בני משפחתו ההמומים הובאו לביצוע זיהוי של הגופה, בסופו נקבע כי אכן מדובר בעקלא.

שבוע קודם לכן הובא למנוחות סמ"ר טל קדושים ז"ל, לאחר שבתום חודש של חיפושים נמצאה גופתו בכינרת. הוא נפל אל מותו בתאונת שיט וגופתו נמצאה לאחר חיפושים נרחבים.