אתר הבגידות נפרץ: "זה יכול לפגוע לי במערכת היחסים"

"אשלי מדיסון", שבו מנויים כ-37 מיליון בני אדם ברחבי העולם, בהם כ-170 אלף ישראלים, נפרץ על ידי האקרים שמאיימים לחשוף פרטים אינטימיים על הרשומים בו - אם לא יורד מהרשת. "יש שם דברים שכתבתי ותמונות אינטימיות שהעליתי שאני לא רוצה שאנשים שמכירים אותי יידעו עליהם", אמר אחד מהם לחדשות 2 Online

"טירוף מוחלט". אשלי מדיסון

חשש גדול בקרב עשרות מיליוני נשים וגברים שמנהלים רומן מחוץ לנישואין: "אשלי מדיסון", אתר הבגידות הגדול בעולם שפונה לגברים ונשים נשואים לנהל רומן - נפרץ היום (שני), וההאקרים מאיימים להוציא הכל החוצה. בין 37 מיליון המנויים גם כ-170 אלף ישראלים - שחלקם כנראה לא יישן טוב הלילה. ההאקרים, אגב, מאיימים לחשוף פרטים אינטימיים - החל מפנטזיות כמוסות, עבור בתמונות אינטימיות וכלה בהתכתבויות מיניות ומספרי כרטיסי אשראי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מאז שזה פורסם אני לא מפסיק לחשוב על זה, ולא כי אני חושש שפרטי כרטיס האשראי שלי ידלפו", סיפר לחדשות 2 Online אבי (שם בדוי), אחד הישראלים שנוהגים לגלוש באתר. לטענתו, הוא חיפש שם יחסי מין עם גברים - זאת למרות שהוא חי עם בן זוג.

"זה יכול לפגוע לי במערכת היחסים", הסביר. "אני חושב על מיליוני האנשים מסביב לעולם שזה יכול לפגוע בהם והחברה המנהלת פשוט צריכה לעשות הכל כדי שזה לא יקרה".

תמונות אינטימיות

לדבריו, בחודשים האחרונים הוא נפגש עם גבר שהכיר באתר, גבר שנשוי לאישה ולא יצא מהארון. "הוא התקשר אליי היום בפאניקה בעקבות הכתבות על זה בתקשורת הישראלית, כי יש לו ילדים ואם אישתו תגלה הוא אמר שזה הסוף לנישואים שלו".

"זה טירוף מוחלט", הוא הוסיף. "זה כמו שיגלו את כל מי שכתב סודות באפליקציית 'סיקרט' ואף גרוע יותר - כי יש שם דברים שכתבתי ותמונות אינטימיות שהעליתי שאני לא רוצה שאנשים שמכירים אותי יידעו עליהם".

קבוצת ההאקרים, שמתקראת "The Impact Team", אמרה כי אם האתר השנוי במחלוקת לא יוסר מהרשת - היא תוציא לפועל את איומיה. בחודש מרס האחרון התרחש אירוע דומה, כשפרטיהם והעדפותיהם המיניות של יותר מ-3.5 מיליון מנויים באתר ההיכרויות AdultFriendFinder נחשפו בעקבות מתקפת האקרים.

מהנהלת האתר נמסר הערב בתגובה: "אנחנו מתנצלים על הפגיעה בשל הפעולה הפושעת נגדנו. שמירה על הפרטיות של גולשינו הייתה תמיד בראש מעיינינו. אנו פועלים בכל דרך אפשרית למנוע פגיעה בה בשיתוף עם רשויות החוק".