חדרה: השתזפה בחוף - ונדרסה על ידי ג'יפ

אישה בת 38 ששכבה על החול בחוף חדרה הישן נפגעה מרכב השטח שנסע על החוף - כשהדבר אסור ע"פ החוק. היא פונתה לביה"ח הלל יפה שבעיר כשמצבה מוגדר בינוני והיא סובלת מפגיעות ראש, בטן וחזה. הנהג עוכב לחקירה

ארכיון (דוברות מד"א‎)

אישה בת 38 ששכבה על החול בחוף חדרה הישן נדרסה אחר הצהריים (שבת) על ידי ג'יפ שנסע בחוף. פרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום פינו אותה במצב בינוני לבית החולים הלל יפה שבעיר. הנהג, תושב אחד היישובים בשרון, עוכב לחקירה ויובא מחר לדיון בהארכת מעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש סמוך לשעה 16:25, אז התקבלה במוקד מגן דוד אדום קריאה אודות המקרה. למקום הגיעו פרמדיקים וחובשים שהעניקו לאישה טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן הבהילו אותה אל המוסד הרפואי כשהיא סובלת מפגיעות ראש, בטן וחזה.

דורון שער, חובש בכיר במד"א שהגיע למקום, סיפר כי "ראינו אישה בת 40 שוכבת על החול לאחר שנפגעה מג'יפ שהיה בסמוך. היא הייתה בהכרה מלאה וסבלה מכאבים. חילצנו אותה ופינינו אותה לבית החולים תוך מתן טיפול רפואי כשמצבה בינוני ויציב".

תקרית דומה אירעה לפני שנתיים, אז נדרס למוות אולג רייכלין (42) בעת שהשתזף בחוף קולוני בבת ים. הוא נפגע סמוך לרחוב בן גוריון בעיר בידי טרקטור שנסע על החוף.

זירת התאונה בבת ים, פברואר 2013 (עזרי עמרם, חדשות 2)

פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו של רייכלין. משטרת מרחב איילון פתחה בחקירת המקרה ועיכבה את הנהג החשוד לחקירה.

מעמותת "אור ירוק" נמסר כי בכל שנה רושמים פקחי רשות הטבע והגנים בממוצע כ-1,500 דוחות בסך של 500-1,000 שקלים לנהגים שנוסעים במרחק של פחות מ-100 מטרים מקו המים.

שמואל אבואב, מנכ"ל עמותת "אור ירוק", אמר כי "נהיגה בחוף הים מסכנת את חיי המתרחצים וגם פוגעת באיכות הסביבה. מסתבר שהקנסות לא מרתיעים את בעלי הג'יפים והטרקטורונים שנוסעים בין המתרחצים, ולכן המדינה חייבת להשלים את החקיקה שתאפשר החרמת כלי רכב למי שנוסע בחוף הים ומסכן את החיים של כולנו".