קרע משפחתי: "אלפרון מחפשת להגיע לכותרות"

לאחר שאהובה אלפרון טענה כי בנה, דרור, הותקף על ידי אנשי שירות בתי הסוהר, הכחישה את הפרטים כלתה והאשימה את אהובה אלפרון בניסיון נואש לקבלת תשומת לב. "המקרה שפורסם הוא פרי דמיונה", אמרה אשתו של דרור אלפרון לחדשות 2 Online

"למקרה שפורסם אין אחיזה במציאות". אלפרין

אשתו של דרור אלפרון תוקפת את חמותה, אהובה אלפרון, שהעידה אמש (שלישי) בעמוד הפייסבוק שלה כי אנשי שירות בתי הסוהר תקפו את דרור אלפרון. "המקרה שפורסם הוא פרי דמיונה", אמרה ליהי אלפרין לחדשות 2 Online.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"לגברת אלפרון כנראה נוח בכותרות והיא מחפשת דרכים יצירתיות להגיע לשם", אמרה אלפרין. "אין למקרה שפורסם שום אחיזה במציאות. נסיבות המצאת המעשייה נבדקות עם עורכי דינו של דרור, אך כנראה ומדובר בניסיון נואש לקבלת תשומת לב".

מוקדם יותר הבוקר דיווחנו כי אהובה אלפרון, אלמנתו של העבריין יעקב אלפרון, פרסמה אמש פוסט בפייסבוק שבו טענה כי בנה הותקף על ידי סוהרים של שירות בתי הסוהר. הבוקר היא החליטה להסיר את הפוסט.

"לא מרפה הכאב". דרור ואהובה אלפרון (חדשות 2)

"העצב מחלחל אל לב נשמתי ומוציא אותי מדעתי"

"אני יודעת שעברת יום קשה שבו סוהרים היכו אותך קשות", כתבה אמש אלפרון לבנה בעמוד הפייסבוק שלה. "שמו אותך בצינוק ואזקו אותך למיטה, ובנוסף אמרו שתקפת (ממש אסיר מול 30 סוהרים)".

"אין לי מושג כמה אתה פצוע", היא הוסיפה. "אני מתפללת לאל שאתה בסדר, דרור, בן יקר שלי. שתדע, לא מרפה הכאב. לא מרפה העצב שמחלחל אל לב נשמתי ומוציא אותי מדעתי. התסכול הוא זמני, אחריו יבואו ימים טובים".

"החירות תחזור להיות מנת חלקך, נחלתך", סיכמה אלפרון. "כואבת אותך מעומק לבי ואוהבת עד כלות נשמתי". הבוקר כאמור מחקה אלפרון את הדברים וכתבה: "חברים שלי, התבקשתי ונאלצתי להסכים לבטל פוסט זה. חבל. אני בדרך של אמת".

בעוד כלתה של אלפרון הכחישה את הפרטים, דווקא גורמים בשירות בתי הסוהר אישרו שהתחוללה מהומה והסבירו שדרור אלפרון התפרע עם שני אסירים ואף שבר טלוויזיה. לדבריהם, הסוהרים השתלטו על המתפרעים תוך שימוש בכוח סביר, והם נכבלו ונשלחו לבידוד. הגורמים הסבירו כי הסיבה למהומה שהתחוללה הייתה דיון משמעתי שנערך לאלפרון ושני חבריו על תקרית אחרת שאירעה באחרונה.