מה חושבים ברחוב "באלי" על השם בהשראת מאהבת ראש העיר לכאורה?

תושבי אור יהודה התבשרו אתמול, עם הגשת כתב האישום נגד ראש העירייה המתפטר, כי רחוב באלי השוכן בעיר נקרא על שם המאהבת של דוד יוסף. "זה קצת אירוני שהרחוב המקביל זה רחוב אריאל שרון", אמר תושב אחד. תושב אחר טען שהפרקליטות טועה ומטעה: "הרחוב הוא על שם המורה לספורט, לא הגיוני שזה על שם המאהבת"

יממה לאחר הגשת כתב האישום נגד ראש עיריית אור יהודה המתפטר דוד יוסף, קפצנו לביקור ברחוב בעיר שמוזכר בכתב האישום הזה. רחוב "באלי", שעל פי כתב האישום, יוסף החליט לקרוא לו כך על שם הכינוי של המאהבת שלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אם זה רחוב כזה, כנראה הוא לא אהב אותה כל כך", אמר בהומור אחד התושבים שהתייחס לעובדה שמדובר בסמטה קטנה. "לפחות היה קורא לרחוב על שם קבוצת כדורגל שהוא אוהד", אמר תושב אחר.

אבל היו גם תושבים שלא התייחסו למקרה בהומור. "צריך דחוף להחליף את השם", קרא תושב אחד. "אולי לשלמה המלך, יותר ראוי". תושב אחר אמר: "הרחוב המקביל זה רחוב אריאל שרון, אז זה קצת אירוני".

ישנם גם תושבים שלא ממהרים לשפוט את יוסף, מטילים ספק בטענותיה של הפרקליטות ומאמצים את תגובת העייריה. "בפרוטוקולים של העירייה כתוב שהרחוב הוא על שם מורה לספורט מהעיר", אמר אחד התושבים. "לא הגיוני שזה על שם המאהבת".