נתניה: אצבע משולשת בלב העיר

הורים שחלפו בסוף השבוע האחרון על פני בניין בשכונת נאות גולדה בעיר, הופתעו לגלות אצבע משולשת המופנית אל העוברים והשבים משלט חוצות של חברת אופנה. "מדובר בזלזול בתושבים, אם מישהו חושב שככה נקנה ג'ינסים - הם טועים", טענה אחת האמהות בעיר. מהחברה נמסר: "אנו מצטעים אם מישהו נפגע, השלט יוסר מיידית"

האצבע המשולשת, נתניה (טלי גוטליב)

האצבע שהסעירה את נתניה: תושבי העיר שחצו את הכביש או נסעו ברכב בצומת רמת פולג בימים האחרונים הופתעו לגלות שלט חוצות ענק על בניין מגורים בו נראית פרסומת לחברת האופנה "מאניה ג'ינס" בו הדוגמן, השחקן אושרי כהן, מבצע סימן של אצבע משולשת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

קירותיו של הבניין הממוקם בשכונת נאות גולדה בעיר משמשים מעת לעת כשטח פרסום. טלי מולנר, מוועד שכונת רמת פולג הסמוכה, נסעה כהרגלה בכביש ביום שישי האחרון והופתעה לגלות את השלט המביך. במהלך סוף השבוע היא איימה על החברה בחרם צרכנים בפייסבוק אם השלט לא יוסר.

מולנר הסבירה כי באזור המדובר חוצים את הכביש מדי יום מאות בני נוער בדרכם לבתי הספר הממוקמים סמוך לצומת, ולא ייתכן ששלט עם תנועה מגונה יוצב שם, כשהיד עצמה הוגדלה לטענתה במכוון. "חברה שלי סיפרה לי שבתה הקטנה עשתה את התנועה המגונה - כשהיא שאלה אותה מה הסיבה לכך, היא ענתה שזה מה שהיא ראתה בשלט", סיפרה מולנר לחדשות 2 Online.

בעקבות הפרסום בפייסבוק פנו למולנר נציגי הנהלת החברה, שם הבטיחו כי השלט יוסר. לדבריה, בחברה טענו כי מדובר בתמונה שנגנזה קודם לכן ומדובר פשוט בטעות. "זו פשוט בושה להציב שלט כזה, ולכן לא שתקתי כי זה חינוך רע לילדים שלנו", ציינה. "מדובר בזלזול בתושבים. אם מישהו שחושב שאצבע משולשת תגרום לנו לקנות ג'ינס הם טועים".

מאניה ג'ינס: "השלט יוסר מיידית"

מחברת מאניה ג׳ינס נמסר בתגובה כי מדובר במותג ישראלי צעיר, שנותן מענה לכל צרכיו האופנתיים של הגבר הישראלי. "מאניה ג׳ינס מאמינה בחיבור לעולמות התוכן של קהל היעד שלה, ומקפידה לקחת חלק פעיל ביוזמות ערכיות שונות לקידום האוכלוסייה הצעירה", ציינו.

בחברה טענו כי "כחלק מהחיבור לקהל היעד של המותג, פונה החברה ללקוחותיה בקמפיין קיץ חדשני שמשלב פנייה ישירה לקהל הצעיר, דרך שגרת ושפת היום יום שלו. התמונה צולמה כחלק מסדרת תמונות המציגות סיטואציות אותנטיות מחיי היום יום של בני נוער בישראל, ובהמשך ייחשפו תמונות נוספות".

עוד הוסיפו כי "חברת מאניה ג'ינס וזוהר יעקובסון בשם הדוגמן אושרי כהן מביעות צער במידה ופגעו ברגשות ההורים. חשוב לציין שהדבר נעשה בתום לב והחברה דאגה להסיר את השלט באופן מיידי".