תעלומה באשקלון: פגרי כלבים בשקיות מחוץ לכלבייה העירונית

עוברי אורח הבחינו בפגרים בשקיות זבל מחוץ לכלבייה בעקבות הריח הרע. בעירייה פתחו בבדיקת המקרה, וראש העיר הבטיח שהאחראי ייתן את הדין. עד ראייה: "זה היה מזעזע, בהתחלה לא האמנתי". התמונות קשות לצפייה

הפגרים שנמצאו (עדי תשובה, עיתון "סקופ")

פגרים של כלבים התגלו בשקיות זבל ליד פח מחוץ לכלבייה העירונית באזור התעשייה בעיר. העירייה פתחה בבדיקה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עדי תשובה, צלם שעבר במקום, סיפר לחדשות 2 Online כי צחנת הריקבון והזבובים הרבים שחגו סביב השקיות הובילו אותו לבדוק מה פשר הריח העז. "פתאום אני רואה שקית שקופה עם גופה של כלב, לא האמנתי בהתחלה, זה היה מזעזע", תיאר.

תשובה הנחרד הבחין בשקיות נוספות, בהן היו גם כן כלבים מתים. "התחלתי לצלם את זה, פרסמתי בפייסבוק ותוך כמה דקות מתנדבים של 'תנו לחיות לחיות' ואנשי הווטרינריה הגיעו למקום והם פינו את זה ומנסים להבין מי הניח שם את הכלבים ולמה", סיפר.

בעירייה פתחו בבדיקה (עדי תשובה, עיתון "סקופ")

מתנדבת בכלבייה, שביקשה להישאר בעילום שם, ציינה כי היא לא מאמינה שמי מאנשי הכלבייה אחראי לדבר. "אנחנו מנסים לברר מה זה כי לא הייתה תמותה ויש נוכחות של וטרינרית בכלבייה", עדכנה. "ייתכן שמישהו מבחוץ הגיע והניח את זה שם וגם אני מחכה לתשובות, זה מאוד מוזר".

לדבריה, היא הייתה עדה לפינוי של גופות כלבים מהכלבייה - בוודאי שלא בדרך זו - אלא בכלי רכב מיוחד שמפנה אותם.

ראש עיריית אשקלון איתמר שמעוני הביע אף הוא זעזוע והבטיח: "לא אעבור על כך לסדר היום ומי שאחראי למעשה ייתן על כך את הדין". בעירייה אמרו כי מבדיקה ראשונית עולה שאחד הפגרים הונח שם על ידי תושב העיר.

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני