הרוגה בבית דגן, פצוע קשה בדרום

אישה כבת 40 נהרגה ואדם אחר נפצע קל מפגיעת רכב חולף בכביש 44: הכביש נחם והמשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה. בכביש 31 אירעה תאונה נוספת בה נפגע נהג שיצא מרכבו ופונה במצב קשה

זירת התאונה, הערב (יוסי צמח ומתן מנור תיעוד מבצעי מד"א)

הקטל בכבישים נמשך: הולכת רגל נדרסה הערב למוות (ראשון) בכביש 44, סמוך לצומת בית דגן. בתאונה שאירעה זמן קצר קודם לכן בכביש 31 בדרום נפצע קשה צעיר, שיצא מרכבו ונפגע מרכב חולף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התאונה בדרום אירעה סמוך לשעה 22:27: על פי הפרטים הידועים, נהג כבן 20 עצר את רכבו בצד הכביש סמוך לצומת חתרורים בכביש 31 ונפגע מרכב חולף. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו עם חבלת ראש במצב קשה לחדר הלם במיון בבית החולים סורוקה בבאר שבע. המשטרה הודיעה על חקירת נסיבות התאונה.

סמוך לשעה 22:46 אירע התאונה סמוך לצומת בית דגן: הולכת רגל, אישה כבת 40, נפגעה מרכב חולף. צוותי מד"א ואיחוד הצלה שהוקפצו לזירה נאלצו לקבוע את מותה כתוצאה מהפציעה הקשה. אדם נוסף, נער כבן 14 שישב לצד הנהג ברכב הפוגע, נפצע ופונה במצב קל.

המשטרה הודיעה על סגירת הכביש לכיוון מערב והפנתה את הנהגים לכביש 412 דרך מחלף שפירים. עוז גלזל, פרמדיק מד"א שהוזעק לזירה, אמר כי "כשהגענו למקום הבנו שמדובר בתאונה קשה מאוד והמראה היה קשה. על הכביש שכבה אישה כבת 40 עם פגיעה רב מערכתית קשה ביותר, היא הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה במקום".

מאיחוד הצלה נמסר כי "בהגעת המתנדבים לזירה הם נתקלו בהולכת רגל שנפצעה אנושות כתוצאה מפגיעת רכב פרטי כשניסתה לחצות את הכביש במעבר חציה, למרבה הצער מותה נקבע בזירה עקב פגיעה קשה ממנה סבלה, נער שהיה ברכב טופל ופונה לבית החולים במצב קל".