תל אביב: מי כיסה את אסתי גינזבורג?

הדוגמנית אסתי גינזבורג הופתעה לגלות ששלט פרסום בכיכובה שהוצב בצפון תל אביב כוסה במדבקות ענק המסתירות את גופה. בחברת הפרסום סיפרו שגורמים דתיים שסירבו להזדהות התקשרו ודרשו להסירו בטענה שהוא "מפריע לעין". גינזבורג גינתה את המעשה: "אין מקום לפגיעה והדרת נשים במדינה מתוקנת"

אסתי גינזבורג "מכוסה" (יח"צ)

הדרת נשים בתל אביב? שלט חוצות עם תמונתה של הדוגמנית אסתי גינזבורג הלובשת גופייה הושחת בסוף השבוע האחרון על ידי גורמים לא מזוהים. על השלט, שמוצב בצפון תל אביב, הודבקו מדבקות ענקיות שכיסו את גופה של הדוגמנית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במהלך השבוע שעבר חברת התכשיטים "מילר" השיקה את קמפיין החוצות שלה בכיכובה של גינזבורג. בחברת השלטים "רפיד" מספרים כי עם עליית הקמפיין גורמים דתיים שסירבו להזדהות התקשרו והתלוננו על השילוט בטענה שהוא "מפריע לעין".

השלט המושחת התגלה ביום חמישי האחרון במהלך סיור שטח של פקחי חברת השלטים כשהוא מכוסה במדבקות ענק. הפקחים המסיירים מעת לעת באזורים בהם מוצבים שלטי החברה, הגיעו לבדוק את האזור במיוחד, מאחר וידעו מראש על התלונות הנקודתיות נגדו.

שלט הפרסום המקורי (אייל נבו)


"צר לי שבמדינה שלנו אנשים נוהגים באלימות וונדליזם", מסרה בתגובה למקרה הדוגמנית אסתי גינזבורג. "אני מגנה כל התנהגות בריונית שכזו אין מקום לפגיעה והדרת נשים במדינה מתוקנת".

ברשת התכשיטים מסרו כי הם מגנים את המעשה ומצטערים שכך קרה לשלט פרסום "לגיטימי" לפיהם. "בישראל של 2015 אין מקום להשחתת רכוש והסתרת נשים בשלטי חוצות בייחוד כשמדובר באזור שאינו מזוהה עם קהילה מסוימת", הדגישו.