עכו: מפעל כוסה ב-10 מטרים של קצף

בפעם השלישית בתוך שלוש שנים, קצף שמקורו במערכת הכיבוי, דלף במפעל "טמבור" שבעכו. כוחות הצלה רבים הוזעקו למקום ושלושה נעדרים אותרו כשהם בריאים ושלמים. חקירה צפויה להיפתח בעקבות ריבוי המקרים

כוחות הצלה רבים הוזעקו הבוקר (שני) למפעל של חברת "טמבור" בעכו לאחר שבמקום אירעה דליפה של קצף כיבוי. מדובר בפעם השלישית שתקלה מסוג זה מתרחשת באותו מפעל בפרק זמן של שלוש שנים בלבד. תחילה דווח על שלושה נעדרים בשטח המפעל, אך עד מהרה הם נמצאו כשהם בריאים ושלמים. באירוע לא נרשמו נפגעים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הדיווח על האירוע התקבל סמוך לשעה 09:20, ארבעה צוותי כיבוי של תחנת זבולון הוזעקו למקום ומצאו שם קצף המגיע באזורים מסוימים לגובה של כעשרה מטרים. מדובר בקצף המשמש לכיבוי ופורץ החוצה כאשר ישנה סכנה שהמקום עלול לעלות באש.

דובר כבאות זבולון חזי לוי מדגיש כי מדובר בפעם השלישית שהתקלה מתרחשת במפעל בשלוש השנים האחרונות. בשנת 2012 אירע אירוע דומה שבמהלכו אותרו שישה לכודים, אירוע נוסף הסתיים ללא נפגעים או לכודים.

הקצף אמנם אינו חומר מסוכן, אך כשהוא מצטבר לגובה רב עלולים הנוכחים במקום להיפגע מחנק. למרות שחברה חיצונית היא שאחראית למערכת הקצף, צפויה להיפתח חקירה בנושא בניסיון להבין מה גורם לריבוי האירועים.