4 הרוגים בתאונת דרכים בשומרון

משאית וכלי רכב פרטיים התנגשו סמוך לצומת ה-T בכביש 60 בשומרון: צוותי הרפואה שהוקפצו למקום דיווחו על ארבעה הרוגים לפחות ועוד חמישה פצועים. שלושה צוותי כיבוי ורכב חילוץ הוזעקו לזירה, וכך גם מסוק רפואי

זירת התאונה, היום

תאונה קטלנית סמוך לגבעת אסף בשומרון: ארבעה בני אדם נהרגו היום (שישי) ו-4 נוספים נפצעו בתאונה בין משאית לשני כלי רכב פרטיים, במרחק לא רב מהיישוב עופרה. נסיבות התאונה נבדקות, וצוותי חילוץ ורפואה רבים - בליווי מסוק - הוזעקו לזירת התאונה. על פי דיווחים ראשונים, כלי הרכב היו בעלי לוחיות זיהוי פלסטיניות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 16:00 התקבל דיווח על תאונה קשה בין שני כלי רכב למשאית בכביש 60. צוותי מד"א, איחוד הצלה וזק"א הוקפצו לאזור, אך התקשו להגיע בשל פקקי ענק שנוצרו סמוך ליישוב עופרה. עוברי אורח דיווחו כי אחד מכלי הרכב עלה באש.

לאחר הגעת הכוחות לזירה, מגן דוד אדום עדכן כי במקום ארבעה הרוגים וחמישה פצועים במצב קל עד בינוני. מכבאות מחוז יהודה ושומרון נמסר כי שלושה צוותי כיבוי ורכב חילוץ הוזעקו לזירה. הפצועים יפונו על ידי אמבולנסים של "הסהר האדום" לטיפול רפואי בשטחי הרשות הפלסטינית.

מנחם לף, ראש סניף 'בנימין' של איחוד הצלה, מסר: "מתנדבי איחוד הצלה מיחידת האופנועים שהגיעו לזירה נתקלו בתאונה קשה וקטלנית עם מעורבות משאית סמיטריילר ושני כלי רכב, ארבעה מנוסעי כלי הרכב נלכדו וחולצו על ידי צוותי כיבוי כשהם ללא רוח חיים, מתנדבי איחוד הצלה, מד"א, וצוותי רפואה של צה"ל העניקו בזירה טיפול רפואי ראשוני למספר נפגעים במצב קשה בינוני וקל. צוותי זק"א פועלים אף בזירה, נסיבות התאונה בבדיקה של משטרת ישראל".