תיעוד: נהג טרקטור הסיע 62 ילדים

הנסיעה הזו הייתה עלולה להסתיים באסון: ביישוב שעב שבצפון נעצר נהג טרקטור לאחר שנצפה מסיע 62 ילדים בעגלה מאולתרת שגרר מאחוריו. רישיונו נשלל והוא נחשד ברשלנות ובסיכון חיי אדם בנתיב תחבורה. מפקד משטרת משגב: "מעולם לא נתקלתי בדבר כזה"

שוטרי הסיור הקהילתי ביישוב שעב שבצפון לא האמינו אתמול (רביעי) למראה עיניהם כשהבחינו בנהג טרקטור הנוסע ברחבי היישוב כשהוא גורר עגלה ועליה לא פחות מ-62 ילדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

נהג הטרקטור נתפס במהלך הסיור השגרתי שערכו השוטרים ביישוב, כאשר הבחינו בעגלה הנגררת מאחוריו ועליה המטען החריג הורו לנהג לעצור בשולי הכביש ודרשו ממנו הסברים.

הנהג התקשה להכביר במילים על התרחיש המפליל, אך מחקירתו לאחר מכן בתחנת המשטרה התברר כי הוא ערך לילדים "נסיעת טיול", כך כלשונו, ברחבי היישוב - תמורת תשלום.

רישיונו של הנהג נשלל במקום והוא זומן לדיון בבית המשפט בגין עבירות של רשלנות וסיכון חיי אדם בנתיב תחבורה. הורי הילדים זומנו גם הם למקום וחקירה נפתחה בנושא.

במשטרה הביעו זעזוע מהמקרה, ואמרו כי העובדה שהאירוע לא הסתיים באסון היא נס. "מדובר בסיכון ילדים בצורה ממשית, ומעולם לא נתקלתי בדבר כזה", אמר לחדשות 2 Online מפקד תחנת משגב, סנ"צ מעוז בן סבו.

עוד הוסיף מפקד תחנת המשטרה: "אנו נעקוב אחר הדיון בעניינו של הנהג. זו תופעה שמייחדת את חודשי הרמדאן והחגים שלאחריו, שבמהלכם פועלים נוכלים כדי להרוויח כסף תוך סיכון הציבור, ואנו פועלים ביישובים הערבים כדי למנוע את זה".