צפו: קפצנו למגלשת הענק בפתח תקווה

לאחר שנת לימודים עמוסה למדי הגיעו מאות ילדים ובני נוער לרחוב הרב מלכה בפתח תקווה בכדי להחליק על מגלשת המים הגדולה בישראל. כתבנו לבש בגד ים ומצלמת גו פרו - ויצא לסיבוב

לאחר חודשים של ציפייה ושש שעות נוספות של ניפוח, "הגליץ'", מגלשת המים הענקית, החלה לפעול הבוקר (רביעי) בפתח תקווה בכדי לצנן את החום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כבר משעות הבוקר הגיעו מאות ילדים כשהם מצוידים בבגדי ים ובאבובים לרחוב הרב מלכה, שנסגר למשך 40 שעות, זאת לטובת 300 מטרים של כיף, והתזת מים. ההפנינג הגדול צפוי להימשך עד לשעה 22:00 ועיריית פתח תקווה כולה נרתמה בכדי להפוך את היממה הקרובה ל"רטובה" יותר בעבור התושבים.

את המגלשה הגדולה בישראל תפרו בארץ, באמצעות 3 טונות של ציוד, ובכדי לוודא שהמתקן העצום אכן עובד המפיקים קיימו ניסוי לפני כ-11 ימים במושב שדה ורבורג. סגירת הרחוב בו הוקמה המגלשה לתנועת כלי רכב גרמה לעומסי תנועה באזור, אולם כל אלו לא הפריעו לאווירת קיץ השמחה שכבשה את העיר.

עלות הכניסה למתחם המגלשה עומדת על 10-40 שקלים לגולש. אם אינכם נמצאים בסביבת העיר וחוששים שפספסתם את החוויה - אל דאגה: המגלשה הענקית צפויה להמשיך ולנדוד מפתח תקווה לערים נוספות בהן גדרה (27.7), נתניה (5.8), כפר סבא (13.8), רמת גן (25.8) וירושלים (26.8). ייתכן שערים נוספות יהנו גם הן לאורך הקיץ מהחווייה.