ראש מערך ההסברה הלאומי לירן דן פורש מתפקידו

אחרי 3 שנים וחצי בתפקיד, הודיע היום לירן דן לראש הממשלה בנימין נתניהו על כוונתו לסיים את תפקידו, עם הקמת הממשלה ה-34. "בשנים שבהן עמד בראש מערך ההסברה הלאומי ניכרו יכולותיו המוכחות של לירן במשימות ובמטלות הרבות והמורכבות שהוטלו עליו", הודה לו נתניהו

הודיע על פרישה. לירן דן (פלאש 90 נתי שוחט)

ראש מערך ההסברה עוזב: לירן דן, שכיהן ב-3 וחצי השנים האחרונות בתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי והיה לאחד האנשים המקורבים ביותר לראש הממשלה נתניהו, הודיע היום (ראשון) כי הוא פורש מתפקידו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני מבקש להודות לראש הממשלה בנימין נתניהו על הזכות שניתנה לי לעבוד לצדו", הודיע דן, "על האמון שנתן בי למלא תפקיד משמעותי שכזה, ועל התמיכה לאורך שנות עבודתי בלשכת ראש הממשלה. למדתי בשנים אלה מראש הממשלה נתניהו כל יום דבר חדש ובעל ערך".

"ראיתי מקרוב כיצד מול האתגרים הלאומיים שניצבים בפניו, הוא שם לנגד עיניו את הבטחת עתידה של המדינה, מטרה שמשמשת עבורו מצפן לניהול ענייני המדינה. אני מבקש לאחל לראש הממשלה נתניהו להמשיך ולהוביל את מדינת ישראל באחריות ואמונה אל מול האתגרים הרבים שהיא ניצבת בפניהם", הוסיף.

נתניהו, מצדו, בירך את דן והודה לו על פעילותו: "אני מודה ללירן על עבודתו המצוינת, המקצועית והמסורה, ועל תרומתו למדינת ישראל ולי. בשנים שבהן עמד בראש מערך ההסברה הלאומי ניכרו יכולותיו המוכחות של לירן במשימות ובמטלות הרבות והמורכבות שהוטלו עליו. תחת שתי ממשלות בראשותי, שניצבו בפני אתגרים רבים קידם לירן בכישרון רב, באחריות רבה וכן ביצירתיות ובחדשנות את פעילות מערך ההסברה הלאומי, ועל כך תודתי".

דן, בעל תואר שני במנהל עסקים למנהלים מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר ראשון במדעי המדינה והיסטוריה מאוניברסיטת בר-אילן, הצטרף ללשכת ראש הממשלה בשנת 2011 בתפקיד מנהל מערך התקשורת והדוברות ובפברואר 2012 הוחלט למנותו לראש מערך ההסברה הלאומי ויועץ התקשורת של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

ללשכת ראש הממשלה הגיע מחדשות 2, שם מילא שורה של תפקידים, האחרון בהם - סמנכ"ל מדיה דיגיטלית. במסגרת תפקיד זה הקים דן את הדסק הדיגיטלי של חברת החדשות. בזכות הקמפיין להחדרת חדשות 2 למדיה הדיגיטלית נבחר דן בפברואר 2009 לאיש השיווק של החודש מטעם איגוד השיווק הישראלי.