צפו בקוסם שמרחף מעל דיזינגוף

תושבים רבים שעברו רחוב בתל אביב הרימו את עיניהם למעלה והשתאו למראה הקוסם חזי דין, שעומד באוויר כשרק יד אחת שלו אוחזת בקיר של קניון. העוברים ושבים התקשו להאמין שמדובר בתופעה על טבעית, אך הודו כי מדובר באחיזת עיניים מרשימה

כשהוא תלוי בין שמיים וארץ ואחת מידיו מונחות על קיר מבנה קניון דיזינגוף סנטר בתל אביב מצליח בדרך מסתורית אמן החושים חזי דין לעמוד באוויר בגובה רב מעל הרחוב הסואן ולמשוך לא מעט סקרנים לאזור. הקוסם החל בפעלול משעות הבוקר (ראשון) המוקדמות והוא צפוי להישאר כך עד הערב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תושבי העיר שעברו במקום מיהרו לשלוף את המצלמות ולתעד את המחזה, כשהשיחות נעות בין לעג לפליאה. רמי, שנקלע למקום, סיפר: "אני רואה אחיזת עיניים מקסימה, אני לא באמת יודע איך הוא עושה את זה אבל אני מניח שהיד מקובעת לקיר ומשהו מחזיק אותו, אני לא יודע, רק מסיק מסקנות".

"אחיזת עיניים מקסימה" (עזרי עמרם, חדשות 2)

יוכבד הייתה מעט יותר נרגשת וסיפרה לחדשות 2 Online כי זו הפעם הראשונה שהיא רואה אותו במציאות: "הוא גדול, אם הוא החזיק שם שעתיים הוא יצליח להחזיק ככה עד הערב. השאלה היא איך הוא ילך לשירותים?".

יוסי, עובר אורח נוסף, גם הוא אינו משוכנע שלקוסם יש כוחות על טבעיים: "אולי יש איזו רתמה שמחזיקה אותו. הוא אכן נראה נינוח, אבל הוא גם היה נינוח כשהוא קפץ ממנוף למנוף וכמעט מת. הוא היה נראה נינוח גם שהיה בתוך קרח בכיכר רבין במשך שעות ארוכות".