רגב עולה להתקפה: נבחרת הח"כיות בכדורגל במשחק בכורה

הן עברו היום מספסלי הקואליציה והאופוזיציה לספסלים שעל המגרש, עלו על מדים - ובעטו לשער: נבחרת הנשים בכדורגל של הכנסת ערכה היום משחק בכורה והתמודדה מול נבחרת ישראל לנשים. צפו בשרה רגב מפגינה כישורי משחק ובטלי פלוסקוב בשער. ואיך נגמר המשחק?

ח"כיות ושרות בין הקורות: נבחרת הנשים בכדורגל של הכנסת נטשה היום (שלישי) את המליאה, עלתה על מדי כחול-לבן והתייצבה למשחק הבכורה שלה בהיכל מלחה בירושלים לקראת אליפות אירופה בכדורגל נשים עד גיל 19, שתתקיים בחודש הבא בישראל בפעם הראשונה. את המשחק ניהלו שופט העבר איתן תבריזי ושחקן נבחרת ישראל בעבר, אלי אוחנה, שכמעט וחצה את הקווים בעצמו והצטרף לפוליטיקה רק לפני כמה חודשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בין השחקניות שהחליפו ליום אחד את תפקיד המחוקקות בנעלי פקקים צבעוניות היו שרת התרבות והספורט מירי רגב וחברת הכנסת טלי פלוסקוב ששימשה כשוערת. עוד ח"כיות שהפכו לכדורגלניות: מירב בן ארי ששימשה קפטנית הקבוצה וכחלוצה, עליזה לביא, איילת נחמיאס ורבין, רויטל סוויד, נורית קורן ונאווה בוקר.

הופעת הבכורה של נבחרת הכנסת (חדשות 2)


רגב בעטה את בעיטת הפתיחה והוציאה את המשחק אל הדרך - אלא שהח"כיות שהתמודדו מול נבחרת הנוער של ישראל ירדו מהמגרש לאחר שהובסו בתוצאה 3:0. "נתנו פה פייט רציני, אין לי ספק שהנבחרת שהייתה מולנו נבהלה מאוד וחייבת להכין את עצמה טוב יותר לקראת הטורניר. לא היה לנו קל", אמרה השרה רגב בתום המשחק.

"אני מעדיפה להיות במגרש הכדורגל משדה הקרב הפוליטי אבל לא מוותרת על התרבות למרות הכל", הוסיפה השרה והתייחסה לסערת התרבות שהתחוללה בשבועות האחרונים. "אני שמחה שהרוחות קצת נרגעו ומתחילים לעבוד במקום לעשות כותרות. לגבי מה שאמר עליי גברי בנאי - זה בסדר גם להגיד 'אני מתנצל', לגשש באפלה את המילים. לא מכינים אדם בלשון כינוי חיה, אפשר לומר מצטער. אין כאן בהמות, יש כאן אנשים עם דעות אחרות", הוסיפה השרה.

נבחרת הנשים. הביסה את הח"כיות (עודד קרני)

אליפות אירופה לנשים עד גיל 19, שתתקיים לראשונה בישראל בין ה-15-27 ביולי. באליפות תשתתפנה שבע מהנבחרות הלאומיות עד גיל 19 הטובות באירופה, ביניהן שוודיה, גרמניה, אנגליה, צרפת, דנמרק, ספרד, נורווגיה והמארחת ישראל. הטורניר יתקיים בערים לוד, רמלה, ראשון לציון ונתניה.