תאונה בכביש 1: שוטר החליק עם האופנוע ונהרג

רפ"ק צביקה אלרואי, שוטר כבן 50 החליק עם האופנוע עליו רכב ונהרג בתאונת דרכים סמוך למחלף מעלה אדומים. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה נאלצו לקבוע את מותו. משטרת מחוז ש"י פתחה בחקירת נסיבות המקרה. עומסים כבדים הורגשו באזור בעקבות התאונה

זירת התאונה, הבוקר (דוברות מד"א)

תאונת דרכים קטלנית הבוקר (שלישי) בכביש מספר 1: רפ"ק צביקה אלרואי, שוטר בשנות החמישים לחייו החליק עם האופנוע עליו רכב ונהרג סמוך למחלף מעלה אדומים. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה ביצעו בו פעולות החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הדיווח על התאונה התקבל במד"א סמוך לשעה 07:00, ולזירה הוזעקו מספר צוותי הצלה. "על הכביש היה אופנוע כבד מפורק ולידו שכב גבר כבן 50, מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק", שחזר עקיבא פולק, פרמדיק שהיה מהראשונים להגיע למקום. לדברי איש ההצלה, "רוכב האופנוע סבל מפגיעת ראש קשה מאד ופגיעות נוספות בגופו. ניסינו להציל אותו אך הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו".

למקום הוזעקו גם כוחות משטרה רבים ובאגף התנועה של מחוז ש"י נפתחה חקירה לבירור נסיבות התאונה. במקום מורגשים עומסי תנועה כבדים מכיוון מעלה אדומים לירושלים.

אלרואי היה קצין אבטחת גופים ציבוריים בחטיבת האבטחה באגף המבצעים והותיר אחריו זוג הורים, שלוש בנות ונכד. הוא יובא למנוחות היום בשעה 17:00 בבית העלמין הצבאי בהר הרצל בירושלים.