הילדים לא הגיעו ליום הולדתה של בת ה-7, עשרות חוגגים אחרים הגיעו במקום

מחווה מרגשת בשדרות: ילדי הכיתה של שאנל, בת 7 עם צרכים מיוחדים, ביטלו את הגעתם ליום הולדתה ברגע האחרון - והיא נותרה לבדה. אמה ביקשה מכל מי שהיא מכירה לבוא ולחגוג עם בתה במקום הילדים שלא הגיעו - והוצפה בעשרות מוזמנים שהביאו עמם שלל הפתעות ומתנות

יום ההולדת ה-7 של שאנל איפראימוב משדרות תוכנן בקפידה: הבלונים נתלו, הכיבוד כבר נערך על השולחן - וההזמנות לילדי הכיתה הועברו. אלא שהיום (ראשון), ברגע האחרון, ביטלו כל הילדים את הגעתם לאירוע המשמח מסיבה לא ברורה - ושאנל נותרה לבדה, ממתינה למי שאמור היה להגיע לחגוג עמה את יום הולדתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

אמה של שאנל, תהילה, החליטה לעשות מעשה - וכתבה פוסט בפייסבוק, בו כאבה את כאבה של בתה: "הנסיכה הזו היא הבת שלי. הנסיכה הזו היא ילדה עם צרכים מיוחדים והיא חוגגת היום יומולדת 7. לנסיכה הזאת יהיה עצוב לגלות שהיא תחגוג לבד. הורים שהוזמנו עם ילדיהם לחגוג יומולדת לנסיכה הזו פשוט ביטלו ברגע האחרון".

עשרות הגיעו לחגוג עם שאנל (חדשות 2)

"חבריי היקרים", כתבה. "אם יש לכם ילדים ואתם יכולים להביא אותם לחגוג איתה, אשמח מאוד. לא צריך מתנות, רק לבוא. הכל כבר מוכן לחגוג לילדה שלי את היום השמח בחייה".

עשרות הורים וילדים נענו: ילדת יום ההולדת הוצפה באהבה

עד מהרה צבר הסטטוס הזה תאוצה - וחברותיה של תהילה שנתקלו בו, לא היססו - והתגייסו מיד להגיע ולחגוג יום הולדת לשאנל הקטנה. עד מהרה הגיעו לבית עשרות הורים עם ילדיהם, כשבידיהם בלונים, כסף ומתנות. למקום הגיעו חברי מרכז הצעירים של שדרות וגם חברי ישיבת ההסדר של העיר, מנהל יחידת הנוער, תושבי הקיבוצים הסמוכים ותושבי שדרות.

מתנות, בלונים והפתעות (חדשות 2)

"ראיתי את הפרסום - וכתבתי שאני מוכנה לקחת 4 ילדים, לקנות מתנה ולהגיע", סיפרה נגה, מדריכה בקיבוץ ניר עם הסמוך, שהגיעה ליום ההולדת. "תוך חצי שעה מרגע שראיתי את הפוסט, אספתי ילדים משדרות ומהקיבוץ ובאתי. יש פה המון אנשים שהביאו מתנות והפתעות, זה נורא מרגש".

"האמא ממש עם דמעות בעיניים, עוברת אחד אחד ואומרת תודה לאנשים", מספרת נגה. "הילדה ממש שמחה והתרגשה מכמות האנשים שהגיעו".