י-ם: בן 11 נהרג בנפילה מגג ביה"ס

טרגדיה בירושלים: ילד בן 11 שככל הנראה שיחק על גג בית הספר "תלמוד תורה" בשכונת רמות, נפל לפיר המדרגות ונפצע באורח אנוש. פרמדיקים של מד"א מצאו אותו מוטל על הקרקע ופינו אותו לבית החולים, שם נקבע מותו

זירת הנפילה, היום (כבאות ירושלים)

אסון כבד בירושלים: ילד בן 11 נהרג הערב (מוצ"ש) לאחר שנפל מגובה רב מגג בית ספר בשכונת רמות בירושלים. כוחות גדולים של מד"א, כיבוי אש ומשטרה הוזעקו למקום ונסיבות המקרה נבדקות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 20:03 התקבל במד"א הדיווח על נפילתו של הילד בבית הספר ברחוב הרא"ה בבירה. חובשים ופרמדיקים שהוזעקו למקום מצאו אותו כשהוא מוטל על הקרקע וביצעו בו פעולות החייאה. הילד, שככל הנראה שיחק על גג בית הספר "תלמוד תורה" עם חבריו, פונה לבית החולים שערי צדק בירושלים, אך עם הגעתו נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

"כשהגענו ראינו ילד כבן 11 מוטל כשהוא מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק", סיפר דן דרורי, פרמדיק מד"א שהיה מהראשונים להגיע לזירה, "הוא סבל מפגיעה רב מערכתית קשה ביותר, הענקנו לו טיפול מציל חיים בשטח ופינינו אותו לבית החולים תוך פעולות החייאה כשמצבו אנוש".

כוחות הכיבוי בזירה, הערב (כבאות ירושלים)

רשף משנה דרור טיראן מפקד כוח הכיבוי וחילוץ שהוזעק למקום סיפר: "קיבלנו דיווח על ילד כבן עשר שנפל מחלון בגג לפיר מדרגות, במבנה בית ספר סגור בשכונת רמות. הגענו לבית הספר, פתחנו שער סגור והתחלנו בסריקות, לאחר זמן קצר איתרתי בחדר המדרגות מתחת לחלון בגג, ילד מוטל על הרצפה כשהוא ללא הכרה ובמצב קשה ביותר".

מתחקור ראשוני של המשטרה עולה כי מספר ילדים בגילאי 10 עד 12 על גג בית הספר. הילד שנהרג נפל דרך חלון כלשהו הנמצא בפתח העלייה לגג - אל פיר המדרגות של המבנה. למקום זומנו הגורמים הרלוונטים מעיריית ירושלים שאמורים לבדוק את מסוכנות המבנה.