הזוג שנישא באולם ביבנה בו אירע האסון: "שמענו בום, ראינו אנשים רצים בטירוף. לא עיכלנו שזה מה שקרה"

מיכאל-מור וקרין לוי לא האמינו שזה מה שיקרה ביום שהיה אמור להיות המאושר בחייהם. ברגע אחד, קרס גוף התאורה שהוצב על תקרת האולם - ומחץ למוות את אביבה חיון ז"ל. ימים אחרי האסון הנורא, מספרים בני הזוג על שאירע: "הדבר הזה נפל למטה וראינו את כולם על הרצפה. היינו בהלם". מיוחד

"הדבר הזה נפל למטה, אנשים היו על הרצפה": כך תיארו בני הזוג מיכאל-מור וקרין לוי את רגעי האימה בחתונתם שאירעה השבוע באולמי "עדיה" ביבנה - אירוע במהלכו קרס גוף התאורה הענק ומחץ למוות את קרובת המשפחה של הכלה, אביבה חיון זכרה לברכה. בריאיון מיוחד עם בני הזוג, הם מספרים איך הבינו שהיום המאושר בחייהם הפך ליום אסון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"פתאום שמעתי בום, כאילו מלצר נפל לא עם מגש, אלא עם משטח של צלחות", סיפר החתן מיכאל-מור. "כשהדבר הזה נפל למטה ואתה רואה את כולם על הרצפה, שוכבים על הרצפה ככה, אז אתה בשוק ראשוני, אתה לא מבין מה קורה. אנשים מסתכלים ככה, אתה עוד לא מעכל, המוח לא מצליח לעכל בכלל שדבר כזה קורה".

"שמעתי צעקות, ממש צרחות שאני לא יכולה לתאר אותן בכלל", העידה הכלה קרין. "רק ראיתי אנשים באטרף, רצים, רצים רצים. ראיתי את כל השנדלירים על השולחן, ממש נופלים, נשברים". עוד סיפרה הכלה על קרובת משפחתה שנהרגה באירוע: "היא הייתה אישה מדהימה, אישה שעזרה לי המון. היא תמיד דאגה לבעלה, לילדים, זה היה משהו מדהים".

"אנחנו אנשים מאמינים, אנחנו לא באים ממקום של לכעוס על אף אחד", סיכם החתן. "מי שיצטרך לתת את הדין על זה, ייתן את הדין על זה, אבל אנחנו לא באים ממקום של כעס".

הריאיון המלא עם בני הזוג ישודר הערב ב"חדשות סוף השבוע"