בני ברק: בת 4 נפלה מקומה 2 ונפצעה קשה

מקרה שני תוך יממה של פציעת ילדים מנפילה מגובה: ילדה בת 4 נפצעה קשה בראשה לאחר שנפלה מחלון ביתה שבקומה השנייה. היא פונתה לבית החולים תל השומר במצב קשה כשהיא סובלת מפגיעה רב מערכתית

הפעוטה פונתה לביה"ח במצב קשה (חדשות 2)

ילדה בת ארבע נפצעה היום (חמישי) קשה לאחר שנפלה מהקומה השנייה בבניין מגורים בבני ברק. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום העניקו לה טיפול רפואי ראשוני ופינו אותה לביה"ח תל השומר עם פגיעה רב מערכתית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשעות הבוקר התקבל במוקד מד"א מרחב דן דיווח על ילדה בת ארבע שנפלה מחלון ביתה שבקומה השנייה בבני ברק. צוות פרמדיקים שהגיע למקום מצא אותה שרועה על הקרקע עם פציעה קשה בראשה.

"היא סבלה מחבלת ראש, אבל היא הייתה בהכרה מלאה", סיפר דודו סויסה, פרמדיק מד"א שהגיע למקום. "יחד עם כונני מד"א בזירה הענקנו לילדה טיפול רפואי ראשוני מציל חיים, שכלל קיבועים וטיפול תרופתי לייצוב מצבה".

הפצועה הובהלה לבית החולים תל השומר כשהיא סובלת מפגיעה רב-מערכתית קשה. היא אושפזה במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים כשהוא מורדמת ומונשמת.

אתמול נפצעה בינוני פעוטה אחרת בת ארבע בנסיבות דומות, לאחר שצנחה מחלון הקומה הראשונה בביתה שברחוב טרומפלדור בעיר. צוותים של מד"א פינו אותה לבית החולים לניאדו בעיר כשהיא סובלת מחבלת ראש.