בעל אולמי "עדיה" לזוגות המתחתנים: "מתנצל מעומק הלב, נמצא לכם אולם חלופי"

הזוגות שכבר סגרו על חתונה באולם בו התרחש אסון הנברשת קיבלו מכתב מהבעלים. "הלוואי שהיינו יודעים מה עוד לעשות כדי למנוע את האסון", כתב. "כולנו אחוזי הלם, כאב וצער עמוק". הוא הבטיח סיוע באיתור חלופות

"כולנו בהלם מהאסון" (ניר בן שטרית ואליקו כהני יבנה נט)

"הלוואי שהיינו יודעים מה עוד לעשות כדי למנוע את האסון": ימים ספורים לאחר האסון בחתונה באולמי "עדיה" ביבנה בו נהרגה אביבה חיון ז"ל מקריסת גשר התאורה - ולאחר שהמשטרה הורתה על סגירת האולם ל-30 ימים, שלח הבעלים עובדיה כהן מכתב לזוגות שהיו אמורים להינשא במקום בתקופה הקרובה. המכתב הביע בפניהם כהן את התנצלותו הכנה, והבטיח לסייע להם באיתור אולם חלופי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני מבקש להביע את התנצלותי העמוקה בפניכם על הצורך להעביר את שמחתכם מאולמי 'עדיה' למיקום חליפי כתוצאה מהתאונה והתוצאות הטרגיות שליוו אותה", כתב כהן לזוגות ולבני המשפחה שהיו אמורים לחגוג את האירוע שלהם באולם שבבעלותו.

"כולנו אחוזי הלם, כאב וצער עמוק שאין מילים לתארו. אנחנו כואבים בכל ליבנו את כאבה של משפחת חיון ומייחלים להחלמתם המהירה של פצועי התאונה", הוסיף. "ברגעים קשים אלו, כל אחד מאיתנו הוא חלק ממשפחת חיון".

כהן הדגיש בפני בני המשפחות כי מאז הקמת אולם האירועים, הוא וצוות האולם הקפידו לעשות את כל המתבקש כדי לעמוד בתנאי הבטיחות של כלל הגורמים האמונים על אישורי הבטיחות. "החשש מפני אירוע שכזה מלווה אותנו כל העת והאחריות לשלומם של המבקרים בביתנו עומדת בראש סדר העדיפות לפני כל שקול אחר", כתב. "הלוואי שידענו מה עוד צריך לעשות כדי למנוע את התאונה - והיינו עושים זאת ללא היסוס ובכל מחיר".

בעל אולם האירועים מסר לבני המשפחות שהעביר לגורמי האכיפה כל מסמך נדרש וכל אישור מבוקש - והבהיר שהוא ישתף פעולה עם המשטרה בבדיקת כל מה שנדרש. הוא התחייב בפניהם לסייע בהעברת האירוע למקום חליפי: "הקמתי צוות מנהלים שיעמוד לרשותכם בכל המנהלות הנדרשות להעברת האירוע באופן חלק ומהיר. צוות האולם ואני עומדים לרשותכם סביב השעון ומקווים ששמחתכם לא תיפגם".