כך פועל גוף התאורה שקרס

מערכת התאורה הענקית שנפלה אמש במהלך חתונה ביבנה וגרמה למותה של אחת האורחות מהווה אטרקציה מרכזית באולם האירועים. מדובר בשני עיגולים ענקיים אחד בתוך השני, שיורדים ועולים מהתקרה לסירוגין ומפיצים אורות בשלל צבעים וצורות

בעלי אולם האירועים "עדיה" ביבנה ממשיכים להתעקש כי מערכת התאורה הענקית שקרסה אמש (שני) באמצע החתונה, גבתה את חייה של אישה אחת וגרמה לפציעתם של כ-20 נוספים, קיבלה את אישורו של מהנדס מומחה. מדובר בקונסטרוקציה ענקית התלויה מהתקרה כמוצג ראווה במרכז האולם שיכולה לרדת ולעלות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנברשת מורכבת משני עיגולי תאורה - אחד בתוך השני, כשהפנימי קטן והחיצוני גדול יותר. מכל אחד מהעיגולים משתלשלים גופי תאורה נוספים המאירים בשלל צבעים. שני עיגולי התאורה יורדים ועולים מהתקרה לסירוגין ומחליפים גבהים גם יחדי וגם כל אחד לחוד.

גוף התאורה לאחר שקרס (חטיבת דוברות המשטרה)


עורך דינם של בעלי האולם הדגיש הבוקר כי מרשיו לא נעצרו, אלא נחקרו במקום ולאחר מכן שוחררו. "למרשיי אין מה להסתיר והם מסרו למשטרה את כל הנתונים והמסמכים, כולל אישור מהנדס הקונסטרוקציה המאשר את תקינות ובטיחות גוף התאורה שקרס".

בבתי החולים קפלן, בילינסון ואסף הרופא עדיין מאושפזים ארבעה פצועים מהאסון אמש במהלך חתונתם של מור לוי וקרין חיון באולם האירועים.