המפכ"ל ביקר את לוחם מג"ב שנדקר: "השוטרים הם חומת המגן של האזרח"

רנ"צ דנינו הגיע לבית החולים בו מאושפז השוטר שנפצע קשה אתמול בפיגוע הדקירה בירושלים. המפכ"ל נפגש עם בני משפחתו של השוטר, שעדיין מורדם ומונשם במחלקה לטיפול נמרץ ומסר להם ספר תהילים שהביא במיוחד. "איך שהוא התנהל אחרי הפציעה אתם צריכים להיות גאים בו", אמר להם

שיפור נוסף חל היום (שני) במצבו של לוחם משמר הגבול שנפצע אתמול בפיגוע הדקירה בירושלים. הבוקר החל השוטר להראות סימני התעוררות במיטתו ביחידה לטיפול נמרץ בבית החולים שערי צדק, שם הוא מאושפז כשהוא מורדם ומונשם. מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו הגיע לבקרו ושוחח עם משפחתו: "גאה בו בתור מפקד הארגון".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דנינו שהה בסמוך למיטתו של הלוחם ושוחח עם בני משפחתו שיושבים לצדו. "סיפרו לי מה קרה לו אחרי הדקירה, זה מעצים את הגבורה שלו", אמר לבני המשפחה. "כשאני שומע את רמת הפציעה ועל איך שהוא התנהל אחרי הפציעה – אתם צריכים להיות גאים בו. אני גאה בו בתור המפקד של כל הארגון הזה. הוא פשוט התנהל והתנהג כמו שאנחנו מצפים מלוחם ברמה הזאת. הוא הוכיח שהלוחמים של משמר הגבול והשוטרים שנמצאים הם חומת המגן האמיתית של האזרחים שלנו".

המפכ"ל הדגיש את חשיבות האופן בו הסתיימו האירועים החבלניים שבוצעו לאחרונה. "כל האירועים האחרונים מראים שפשוט יש לנו גיבורים, הלוחמים שלנו הם פשוט גיבורים", אמר. "בכל האירועים האחרונים הם חיסלו את המחבלים או שהמחבלים נהרגו במקום, או שהם נפצעו אנושות כמו אתמול או שהם נפצעו ונלכדו מיד, וזה אומר משהו גם על הנחישות. גם על הגבורה, גם על החתירה למגע, מה שהם לומדים כל הזמן".

לקראת סיום ביקורו מסר דנינו לבני משפחתו של הלוחם ספר תהילים שהביא עמו במיוחד. "לספר הזה יש ברכה מיוחדת. אנחנו כולנו כמובן נתפלל להחלמתו. אנחנו מאמינים שהוא ייצא מזה".

לביקור המפכ"ל התלוו גם מפקד מחוז ירושלים, ניצב משה (צ'יקו) אדרי, ראש אגף המבצעים במשטרה, ניצב אהרון אקסול וסגן מפקד מג"ב תנ"צ יוסי פוני.