גרסת הנוסע הישראלי שהתפרע בטיסה מווינה

יוסי דוידוב התווכח עם דיילת טיסת "אוסטריאן איירליינס" לתל אביב והורד מהמטוס על ידי שוטרים אוסטרים. "שאלתי את הדיילת למה את מתעללת בנו והיא ענתה לנו כי היא למדה זאת מאיתנו", מכאן הוא כבר לא יכול היה להתאפק. עכשיו הוא מתנצל

בפעם הראשונה נשמעת גרסתו של הנוסע הישראלי שתועד מתעמת עם שוטרים אוסטרים לאחר שהורידו אותו מטיסה של "אוסטריאן איירליינס" בווינה. יוסי דוידוב טוען שהתקרית החלה אחרי שדיילת מסולמית החליטה להתעלל בו והוא פשוט לא הצליח להתאפק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

דוידוב הוא צלם שהיה על הטיסה עם עוד ארבעה חברים צלמים בדרכם ארצה. "במקרה הזה נפלנו על דיילת מוסלמית שהחליטה להתעמר בנו", מגולל יוסי את גרסתו. "היא אמרה לנו כי התיקים שלנו גדולים מדי ולכן לא היא יכולה להכניסם למטוס".

יוסי וחבריו סירבו לקבל את החלטת הדיילת ועלו לטיסה על אף סירובה של הדיילת. בשלב הזה הזעיקה הדיילת את המשטרה. "אני שואל אותה 'למה את מתעללת בנו?' והיא ענתה לנו כי היא למדה זאת מאיתנו", סיפר. "'שנים אתם עושים זאת', אמרה לי. אחרי שהיא אמרה לי את הדבר הזה כבר לא יכולתי להתאפק". דוידוב מבין שהגזים אם תגובתו, וכעת הוא מתנצל עליה. "אבל רצוי שכולם ידעו את האמת", הוסיף.

בסופם של הדין והדברים, אחרי 40 דקות, דוידוב שוחרר מבלי שהובא בפני שופט. "הוא נקנס קנס מנהלי של 100 אירו", אמר פרקליטו עו"ד אהרון לביאב.

מחברת אוסטריאן אירליינס נמסר בתגובה כי "על אף שלא נותר מקום בתאי האחסון, סרבו הנוסעים לשלוח את המטען העודף אל בטן המטוס, התעלמו מהנחיות הצוות שנועדו לשמור על בטיחות ואף הקימו מהומה. אנו מצרים על מצבים אלה ודאגתנו נתונה בראש ובראשונה לבטיחות הטיסה ולנוסעים בה".