"רוצה את העונש הכי קשה לאבא שלי"

בשבוע שעבר נרצחו באכזריות ויקטוריה שטיינגרדט ובן זוגה, ככל הנראה על ידי בעלה לשעבר של ויקטוריה. היום עלתה הבת היתומה קטיה, שנותרה לבדה וחסרת כל, לקבר אמה ודרשה עונש חמור לאביה. "היה לו קשה אחרי הגירושים", שחזרה, "אני רוצה לדעת למה הוא השאיר אותי לבד ולקח את האור שלי"

רק לפני מספר שבועות קטיה שטיינגרדט חגגה יום הולדת 19, והמצלמה הביתית תיעדה רגעים קטנים של אושר במשפחה הקטנה: האם ויקטוריה חיבקה ונישקה, בזמן שבן הזוג החדש מוריס הסתכל וחייך. בשבוע שעבר נקטע האושר ברגע אחד כאשר ויקטוריה ומוריס נרצחו בדקירות סכין, ובעלה לשעבר של ויקטוריה נעצר בחשד לרצח האכזרי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

היום (שלישי) עלתה המשפחה לקבר בבית העלמין בלוד בטקס מצומצם: רק כמה חברים, נציגי צבא וקטיה אחת שבאבחת סכין אחת איבדה את אמה ואת אביה ג'ונתן, שצפוי להיכנס לכלא לשנים ארוכות. לאחר הטקס ולצד קבר אמה, סיפרה קטיה על התחושות הקשות והכעס על האב: "הוא לקח לי הכל".

"לאבא היה קשה כשהם התגרשו"

"הייתי בדרך הביתה מהצבא, התקשר אליי ידיד ואמר לי 'קרה רצח בקומה שלך'", שחזרה החיילת קטיה את הרגע המחריד בו גילתה שאמה נרצחה. "ישר הבנתי שמדובר במשפחה שלי, הרגשתי את זה וכשהגעתי ראיתי מה הלך שם".

לבית שלה, שבעל כורחה הפך לזירת רצח, היא חוששת לחזור - יותר מדי זכרונות קשים שמתערבבים עם הרגעים היפים מהעבר. על הקשר עם אביה לאחר הפרידה מאמה סיפרה: "לאבא היה קצת קשה כשהם התגרשו כי הוא היה לבד, אבל אני הייתי באה אליו כל יום ועוזרת לו ומנקה ומבשלת - כמה שיכולתי לעזור, עזרתי לו".

"הוא השאיר אותי לבד". קטיה (חדשות 2)

"רוצה לדעת למה הוא השאיר אותי לבד"

"אני רוצה לשאול אותו למה הוא עשה את זה, זה מה שמעניין אותי, למה הוא עשה לי את זה - הוא השאיר אותי לבד, אני רוצה לדעת למה", אמר בזעם קטיה. המשפחה הקטנה חיה בצנעה, וקטיה נותרה חסרת כל: חבריה פתחו עמוד פייסבוק תחת השם "כולנו למען קטיה" על מנת לגייס תרומות עבורה.

"אני רוצה שיביאו לו את העונש הכי קשה שאפשר, הוא לקח לי את האור שבחיים", אמרה קטיה על אביה. "הייתי בת יחידה והיא מאוד אהבה אותי, ואני אוהבת אותה מאוד עד עכשיו".

ג'ונתן שטיינגרדט, החשוד במעשה, אמר בשבוע שעבר בפתח הדיון בעניינו בבית המשפט: "אני מצטער על מה שעשיתי. אני מבקש סליחה מבתי". כמו כן פורסם כי מחקירת המשטרה עלה שלחשוד יש עבר של מסכת התעללות קשה ואלימות כלפי בת זוגו לשעבר.

מחקירת הרקע לרצח הכפול מתברר כי באחד המקרים הגישה הגרושה נגד בעלה לשעבר תלונה למשטרה בגין עבירות אלימות. הוא נשפט, הורשע ונשלח לשלושה חודשי מאסר. בית המשפט אף הוציא נגדו צו הרחקה, אותו הפר עם הגעתו לדירתה של גרושתו בלוד.