גופתו של אייל באום בדרך לישראל

בתום חיפושים ארוכים נמצאו חלקי גופתו של איש העסקים הישראלי אייל באום ז"ל, שנהרג בהתרסקות מטוס "ג'רמן ווינגס" באלפים בצרפת לפני מספר חודשים והיום הם יוטסו לארץ. באום יובא למנוחות ביום חמישי בבית העלמין בכפר סבא

יש מקום להיפרד. באום ז"ל (פייסבוק)

ביום חמישי הקרוב יובא למנוחות אייל באום, שנהרג בהתרסקות מטוס "ג'רמן ווינגס" בהרי האלפים הצרפתיים בחודש מרס האחרון. הלווייתו תתקיים בבית העלמין "מנוחה נכונה" בכפר סבא בשעה 11:00. "לצערי הגיעה השעה להיפרד", אמרה אחותו ליטל באום בשיחה עם חדשות 2 Online.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"עברנו תקופה קשה ואנחנו נפרדים ממנו בלב שבור וכאב עמוק. זה עצוב וקשה מנשוא". חלקי גופתו של באום ז"ל שנמצאו בזירת ההתרסקות יוטסו היום (שלישי) לישראל על מנת להביאו לקבורה בארץ. "יש נחמה בזה שיש מקום שאפשר להיפרד ממנו. אני זוכרת ממנו את החיבוק החם שלו כשהיה נכנס בדלת, את החיוך השובה שלו ואת הילדות המשותפת", הוסיפה ליטל.

זירת ההתרסקות (רויטרס)

אייל באום ז"ל בן ה-39 מהוד השרון, החזיק באזרחות ישראלית-ספרדית וחי בברצלונה. על הטיסה שהתרסקה הוא עלה במטרה לחזור מגרמניה לביתו. על הטיסה היו 149 נוסעים נוספים ואנשי צוות - איש מהם לא שרד את ההתרסקות.

באום היה הנוסע הישראלי היחיד בטיסה שהתרסקותה גרמה לזעזוע בעולם התעופה, לאחר שהתברר שטייס המשנה אנדראס לוביץ נעל את הטייס מחוץ לקוקפיט וריסק את המטוס בכוונה.