נהגת איבדה שליטה על המכונית ונפלה לבור

כוחות כיבוי והצלה חילצו שני בני אדם שנפצעו לאחר שנהגת איבדה שליטה על מכונית והידרדרה מעבר למעקה ביפו. עובר אורח שניסה לסייע לה, נפל ונפצע באורח בינוני. מצב הנהגת קל

שני בני אדם נפצעו, אחד באורח בינוני ואישה באורח קל, לאחר שנהגת מכונית הידרדרה הבוקר (שני) עם מכוניתה לבור ברחוב יפת ביפו. הפצוע הוא עובר אורח שניסה לסייע לה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כוחות כיבוי והצלה של מחוז תל אביב חילצו אותם, וצוותי מד"א שהגיעו למקום העניקו להם טיפול. הגבר בן 66 סובל מחבלות בגבו והוא פונה יחד עם הנהגת לבית החולים וולפסון בחולון. 

הערכה: מדובר באיבוד שליטה (דוברות מד"א)

"רכב פרטי פגע בגדר ונפל לבור", סיפר פרמדיק מד"א עודד שינקמן. "בסיוע ג'יפ שעבר במקום חיברנו כבל לרכב על מנת לעגן אותו ולמנוע הידרדרות נוספת. הענקנו לשני הפצועים טיפול רפואי ראשוני בשטח, ובסיוע לוחמי האש חילצנו אותם לניידת טיפול נמרץ שחנתה בסמוך ופינינו אותם לבית החולים".

כוחות משטרה הגיעו גם הם למקום. מהערכה ראשונית של בוחן תנועה של אגף התנועה עולה כי ככל הנראה מדובר באיבוד שליטה של נהגת המכונית. 

הנהגת נפצעה קל (דוברות כבאות תל אביב)

ביום חמישי בבוקר נהרג רוכב אופנוע כבן 25 בכביש 73 לאחר שהתנגש בעץ בצומת תל עדשים, הסמוכה לעפולה. ככל הנראה, הוא נאלץ לסטות מנתיבו לאחר שטרקטור שיצא מתוך שטח חקלאי ניסה להשתלב בתנועה ואיבד שליטה על האופנוע.

חובשים ופרמדיקים של מד"א הגיעו למקום והעניקו לו טיפול רפואי ראשוני, אך נאלצו לקבוע את מותו. "אזרחים שהיו במקום סיפרו לנו שרוכב האופנוע היה מעורב בתאונה עם טרקטור ופגע בעץ אקליפטוס גדול", סיפר פרמדיק מד"ר נתי לייאני. לדבריו, כשהגיע לזירה ראה את הצעיר שוכב בסמוך לעץ כשהוא ללא דופק וללא נשימה: "הוא סבל מפגיעה רב מערכתית קשה מאד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו בשטח".