רמת הגולן: בת 3 במצב אנוש לאחר שנפלה לבור ביוב

הפעוטה נפלה לבור בעומק 2 מטרים במהלך חתונה שנערכה באחד הכפרים באזור. קרובת משפחה שהבחינה בה נופלת חילצה אותה מהבור. הרופאים במחלקת טיפול נמרץ ילדים במרכז הרפואי זיו בצפת נלחמים על חייה של הפעוטה, ששאפה ובלעה כמות גדולה של רעלים ושפכים

קרובת משפחה חילצה הפעוטה. ארכיון (חדשות 2)

למחלקת טיפול נמרץ ילדים במרכז הרפואי זיו בצפת הובאה בשעות הלילה (שבת) פעוטה כבת 3 מכפר בגולן כשהיא במצב קריטי ותחת סכנת חיים, לאחר שהחליקה לתוך בור שפכים בחצר אירועים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אביה של הילדה סיפר לרופאים כי בחצר האירועים בכפר התקיימה חתונה. לאחר שהאירוע הסתיים, סייעו אנשי הכפר בסידור וניקיון הלכלוך שהצטבר, שנוקז כולו לבור ביוב בקוטר 90 ס"מ ובעומק של שני מטרים.

הפעוטה, שהתרוצצה סמוך לפעולות הניקיון, החליקה תוך כדי ריצה לבור הביוב. קרובת משפחתה שהבחינה בה מועדת שלפה אותה. בני המשפחה פינו את בת ה-3 במהירות למרכז הרפואי בצפת.

הצוות הרפואי במחלקת טיפול נמרץ ילדים מוסר כי מצבה של הילדה עדיין קריטי, לאחר ששאפה ובלעה כמות גדולה של שפכים ורעלים מסוכנים. הילדה טופלה באופן מיידי במכשיר להחדרת כמות גבוהה של חמצן לדם. במקביל, הוזרקה לגופה כמות גבוהה של אנטיביוטיקה וטיפול תרופתי נוסף להצלת חייה.