ראש מועצת מטולה הרצל בוקר הלך לעולמו

הרצל בוקר, בן 62, ששימש בשנים האחרונות כראש המועצה הצפונית נפטר הבוקר לאחר מאבק במחלה קשה. ממלא מקומו ספד לו: "הוא היה אדם יקר שנלחם למען התושבים ורק חשב מה לעשות בשבילם. אנחנו בהלם"

ראש מועצת מטולה נפטר לאחר מאבק במחלה קשה: הרצל בוקר, שעמד בשנים האחרונות בראשות המועצה המקומית, הלך הבוקר (שבת) לעולמו בגיל 62, לאחר שבשנתיים האחרונות נאבק במחלה קשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

בוקר שירת ופעל למען מדינת ישראל ולמען מטולה במהלך חייו: בשירותו הצבאי לקח בוקר חלק במלחמות ישראל החל מיום כיפור ועד היציאה מלבנון. בין התפקידים המגוונים פעל בוקר כקצין אג"ם של חטיבה 769, מג"ד גדוד הנחל 931, סמח"ט בלבנון וממקימי החטיבה המזרחית בלבנון של צד"ל.

עם שחרורו מצהל בדרגת סא"ל בשנת 1993 מונה בוקר למזכיר מועצה מקומית מטולה במשך 11 שנים ובשנת 2008 נבחר לראשות המועצה. במועצה הדגישו היום עם לכתו כי "את העשייה הבלתי פוסקת של הרצל למען מטולה לא ניתן לתאר במילים - הוא האמין במושבה, אהב אותה ועשה כל שניתן ואף מעבר כדי לקדמה ולהובילה הלאה". הרצל הותיר אחריו את אשתו רחלי ושלושת ילדיהם - שני, גיא ויובל.

ממלא מקומו, אבי נדיב, ספד לו וסיפר על התחושות הקשות במטולה: "זה עצוב מאוד, אנחנו בהלם וכואבים מאוד. זה אובדן של אדם יקר שמטולה הייתה לו מאוד חשובה והייתה הבית שלו. הוא דאג למטולה כבר קדנציה שנייה ורק חשב מה לעשות טוב לתושבים ונלחם בשבילם. הוא היה אדם יקר. אנחנו מנסים לעכל את הבשורה המרה". פרטים על מועד הלווייתו של בוקר יימסרו בהמשך.