בן 14 מכרמיאל התמוטט לאחר ששתה אלכוהול - והובהל לבית החולים

למרכז הרפואי בנהריה פונה קטין במצב בינוני שנמצא שרוע על המדרכה בעיר כשהוא מחוסר הכרה. לאחר בדיקות שעבר, התברר שאיבד את ההכרה לאחר ששתה אלכוהול. עוד במהלך הלילה פשטה המשטרה על מסיבת טבע לא חוקית ורווית אלכוהול סמוך לנחל דן

בן 14 שתה והתמוטט. אילוסטרציה (חדשות 2)

לילה רווי אלכוהול בצפון הסתיים בפינוי לבית החולים - ובחקירת משטרה: קטין בן 14 מכרמיאל הובהל הלילה (שבת) למרכז הרפואי לגליל שבנהריה לאחר שנמצא שרוע על המדרכה בעירו. לאחר מספר בדיקות שבוצעו בו עם הגעתו לבית החולים, התברר שהוא איבד את הכרתו עקב שתייה מרובה של אלכוהול. הנער פונה למרכז הרפואי במצב בינוני, כשהוא מורדם ומונשם - ומצבו מוגדר יציב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

במקרה אחר שאירע הלילה בצפון, הוקפצו כוחות משטרה לאזור הסמוך לנחל דן, זאת לאחר שהתקבלו תלונות על מסיבת טבע רועשת במיוחד ורווית אלכוהול שהתקיימה ללא רישיון במקום.

צוותי הבילוש והסיור של תחנת קריית שמונה שהגיעו למקום הפסיקו את המסיבה, עיכבו לחקירה את מארגניה בחשד לניהול עסק ומכירת אלכוהול ללא רישיון - ושפכו את המשקאות האלכוהוליים הרבים שנמצאו במקום. בנוסף, הוחרם ציוד ההגברה ממנו בקעה המוזיקה הרועשת שנשמעה למרחק. בנוסף, רשמה יחידת הפיקוח גליל עליון דוחות איכות סביבה כנגד המעורבים.