"זרקו סלעים וכסאות, כמו אינתפיאדה": מכות במגרש

משחק בין שתי קבוצות בליגת הנוער הפך לזירת קרב. שחקני קבוצת מרחבים השוו לתוצאה 1:1 ועשרות אוהדים מקבוצת תל שבע ירדו לכר הדשא והחלו לתקוף את השופט – שהפסיק את המשחק. נער נוסף נפצע וידו נשברה. אחד השחקנים: "לא הייתי בטוח אם אני חוזר למשפחה שלי". המשטרה חוקרת

אחד הנערים שבר את ידו (חדשות 2)

אלימות חמורה בליגת הנוער בכדורגל: משחק שהתקיים אמש (חמישי) בין קבוצות הפועל מרחבים ותל שבע, הופסק לאחר ששחקן של האחרונה הכה את השופט בעת שהתוצאה הפכה לתיקו 1:1. לאחר שזה שרק לסיום המשחק, פרצו עשרות אוהדי תל שבע למגרש והיכו באלימות קשה את שחקני הפועל מרחבים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד, אחד האוהדים של תל שבע ניגש לשופט וחבט בראשו של השופט. למקום הגיעו כוחות של משטרת עיירות וליוו את המותקף לתחנת המשטרה - שם הגיש תלונה.

אחד השחקנים של קבוצת מרחבים כתב הערב בעמוד הפייסבוק שלו: "אני רגיל לראות דברים כאלה בחדשות או בעיתונים, אבל הפעם אני והקבוצה שלי הרגשנו את זה על בשרנו. מה שראיתי מול העיניים זו אינתיפאדה.

"130 אנשים ושחקנים של תל שבע + אנשי מנהלה הרביצו לנו, זרקו עלינו סלעים וכיסאות לפנים. העניין הזה נמשך 15 דקות עד שבאה משטרה למקום. 15 דקות שבהן לא הייתי בטוח אם אני חוזר למשפחה שלי".

בקטטה נפצעו מספר נערים כשאחד השחקנים שבר את ידו ולנער נוסף נשברו השיניים. "מדובר במקרה חמור ביותר", אמר שי חג'ג', ראש המועצה האזורית מרחבים. "הורי השחקנים עודכנו וכעת הנערים מקבלים טיפול רפואי. מאמן הקבוצה מגיש כעת תלונה במשטרת אופקים".

אוהדי קבוצת מרחבים הגיעו לתחנת משטרת אופקים כדי להגיש תלונה בנושא. "המשטרה רואה בחומרה את האלימות שהופנתה כלפי השופט", אמר רב-פקד ליאור זוהר, שהוסיף כי "החקירה נמצאת כרגע בראשיתה ובתחנת עיירות יפעלו לאיתור המעורבים ומיצוי הדין עמם".