סתימה, טיפול - וגיטרה: צפו בחייל שמנגן בזמן טיפול שיניים

לוחם שהגיע לטיפול שיניים, שלף את הגיטרה והחל לנגן בזמן שהרופא והשיננית מטפלים לו בסתימה. השיר: "אייכה" של שולי רנד, לבקשת הרופא, שאוהב אותו – ושר לצליליו בזמן הטיפול. כך זה נראה

ט' הלוחם הגיע לפני שבוע למרפאת שיניים בחר"פ ירושלים. יחד איתו הייתה הגיטרה, כי הגיע ישר מהצבא. אלא שטיפול שיניים שגרתי - הפך מהר מאוד למופע פרטי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כבר כשישב בחדר ההמתנה, הוא החל לנגן - וכשנכנס לרופא, הוא שאל אותו אם הוא מכיר את היוצר והזמר שולי רנד. כשהשיב בחיוב, הוא החל לנגן לו את השיר המוכר "אייכה" - במהלך הטיפול.

בזמן שהרופא הצבאי קודח בשיניו, והשיננית מהצד מטפלת בו - הוא ניגן - והרופא, שאוהב את הזמר, שר. "התפתחה בינינו שיחה, והוא אמר שהוא אוהב את שולי רנד", סיפר החייל לחדשות 2 Online. "הוא אמר לי שאם אני רוצה אני יכול לנגן תוך כדי הטיפול - והאמת בגלל זה לא היה לי כואב בכלל".

הרופא הודה בפניו שזו הפעם הראשונה שהוא נתקל בסיטואציה כזו - גם מטפל וגם שר, והאווירה הטובה תרמה לכל הצדדים. "חוץ מזה שהוא רופא מצוין והטיפול שקיבלתי היה טוב, זה יכול להיות סטארטאפ - לנגן תוך כדי טיפול, כי זה משכיח מהכאב. הייתי מרוכז במוזיקה ולא בשיניים".

הווידאו עלה לעמוד הפייסבוק "חיילים מצייצים", וזכה לתגובות נלהבות ברשת. בקרוב צפוי החייל להגיע לשיננית לטיפול אבן, וכבר עכשיו הוא מתכנן להגיע עם גיטרה - כדי שהטיפול, שבדרך כלל נחשב למציק וכואב, יעבור מהר, ועם חיוך.

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני