תיעוד משתי זוויות: הדיווח על התקלה - והתאונה שנגרמה

תקלה במערכת הרמזורים גרמה להתנגשות בין משאית ורכב פרטי בצומת מגידו. מצלמה שהוצבה על משאית שעמדה בצומת תיעדה את רגעי התאונה. נהג המשאית תועד במצלמה נוספת מתקשר למשטרה להתריע - ואז התרחשה התאונה

בשבוע שעבר אירעה תאונה בין משאית ורכב פרטי בצומת מגידו שבעמק יזרעאל, בעקבות תקלה במערכת הרמזורים. היום (חמישי) מתפרסם תיעוד של רגעי התאונה שצולם ממצלמה שהוצבה במשאית שעברה במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התאונה התרחשה לאחר שככל הנראה הנהגת ברכב הפרטי לא צייתה לרמזור עצור. משאית שחלפה בכביש החוצה את הצומת פגעה במכונית בעוצמה בחלקה האחורי. דניס גריניאקוב, נהג משאית שבאותה עת עבר במקום, צילם באמצעות מצלמת הקבינה שלו את ההתנגשות.

"ראיתי שהרמזור לא עובד כשהתקרבתי לצומת", סיפר גריניאקוב על הסרטון שפורסם באתר "0404". "אפילו לא היה אור כתום מהבהב, לא היה זרם חשמלי בכלל. התקשרתי מיד למשטרה כמו שאני עושה בכל תקלה שאני נתקל בה. בדיוק בשנייה שסיימתי לדבר עם המוקדנית במוקד, שמעתי בום". גם שיחתו עם המוקד תועדה באמצעות מצלמה נוספת.

"הרמתי את הראש וראיתי את מכונית מסתובבת במקום", הוסיף נהג המשאית. "זה היה נראה כמו פגיעה קלה, אבל האוטו המשיך לנסוע לתוך תמרור. הבנתי שמשהו לא בסדר וקפצתי מהאוטו. ניגשתי להעניק לנהגת ברכב עזרה, לאחר שהתעלפה ואיבדה את ההכרה. בתחילה חשבנו שהיא לא בסדר כי היא לא הגיבה, אך אז היא התחילה להגיד בערבית שכואב לה. במזל לא קרה לה משהו יותר חמור".