"השאירו את הפוליטיקה מחוץ למגרש"

הכדורגלנים הישראלים במסר למדינות העולם: לקראת קונגרס פיפ"א שבמהלכו יצטרכו יותר מ-200 מדינות להחליט אם להרחיק את ישראל מהארגון, יצרה הנציגות החדשה של שחקני הכדורגל בארץ סרטון שקורא למדינות לדחות את ההצעה. בסרטון משתתפים כדורגלנים ישראלים בני שלוש הדתות. צפו

ישראל ממשיכה להדוף את הקריאות להרחיק אותה מפיפ"א: הנציגות החדשה של שחקני הכדורגל בארץ השיקה היום (חמישי) קמפיין בינלאומי שכותרתו "One world one ball", הקורא להשאיר את הפוליטיקה מחוץ למגרש. במסגרת הקמפיין הופק סרטון בהשתתפות שחקניות ושחקני כדורגל בני שלוש הדתות המשחקים בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המאמץ המשותף של ההתאחדות לכדורגל ומשרד החוץ הוא להביא לכך שההצעה של נציגי הרשות הפלסטינית להרחיק את ישראל מפעילות בינלאומית בפיפ"א, לא תזכה לרוב ותידחה על ידי קונגרס פיפ"א שיתקיים בשבוע הבא בשווייץ.

הסרטון שהופץ ברשתות החברתיות, יוצג במהלך הקונגרס על מסכים שיהיו פזורים במקומות הכינוס של נציגי 209 המדינות המשתתפות בקונגרס ולכל שגרירויות ישראל בעולם.

כבר לפני כחודש הודיע מנכ"ל ארגון השחקנים העולמי, תיאו ואן סגלן, כי הוא קורא למדינות לדחות את ההצעה הפלסטינית וקרא לפתור את המחלוקות בהידברות ולא בחרמות. זאת בתגובה לפנייה של הרשות הפלסטינית שקראה להחרים את ישראל ולהרחיק אותה מפיפ"א.